دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بهینه سازی سیستم تولید با استفاده از تئوری صف در کارگاه تولید پرینتر - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بهینه سازی سیستم تولید با استفاده از تئوری صف در کارگاه تولید پرینتر - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • بهینه سازی سیستم تولید با استفاده از تئوری صف در کارگاه تولید پرینتر

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بهینه سازی سیستم تولید با استفاده از تئوری صف در کارگاه تولید پرینتر


  منبع:

  سیستم صف | زنجیره تامین | فرایند تولید


  نویسنده:

  جعفر باقری نژاد ، فروغ بهروزی


  چکیده فارسی:

  امروزه وجود بازارهای رقابتی داخلی و خارجی سبب گردیده سازمان های تولیدی بر حفظ مشتری و جلب رضایت او تاکید نمایند تا با ادامه رقابت با رقبای مشابه خود سهم بازار بیشتری به خود اختصاص دهند. از این رو عمل به تعهدات زمان تحویل کالا به مشتری از سوی شرکت تولید کننده بسیار حائز اهمیت بوده و در رضایت مشتری و حفظ سهم بازار نقش به سزایی دارد. یکی از آیتم های اصلی که در ایجاد و بهبود رضایت مشتریان یا ناراضی شان از محصولات یک شرکت تولیدی یا خدماتی مستقیما تاثیرگذار است تحول به موقع محصول یا خدمت می باشد. به همین دلیل دانستن معیارهای ارزیابی سیستم صف وبرنامه ریزی برای کاهش سیستم های صف و هزینه های ان بسیار حائز اهمیت است .به همین دلیل انتخاب مقدار بهینه تجهیزات و نیروی انسانی در سود بنگاه تاثیر به سزایی دارد . لذا در این تحقیق سعی شده با استفاده از معادلات مفید مقادیر معیارهای ارزیابی را برای صف سیستم تولید پرینتر دفاتر اسناد رسمی محاسبه و بررسی شود . با توجه به اینکه سیستم تک کاناله و چند خدمت دهنده است سیستم های هر کانال به صورت مجزا مورد بررسی قرار گرفته است .
  کلمات کلیدی : سیستم صف ، زنجیره تامین ، فرایند تولید


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 804 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer