دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:راهبردهای توسعه و ارتقاء شغلی بانوان فرهیخته - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • راهبردهای توسعه و ارتقاء شغلی بانوان فرهیخته

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  راهبردهای توسعه و ارتقاء شغلی بانوان فرهیخته


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ویدا خواجه ئیان


  چکیده فارسی:

  موفقیت سازمان ها در گرو رشد و پرورش توانایی و استعداد نیروی انسانی است . با نگاه به اینده توجه به توانمندی های فکری شغلی و قابلیت های مدیریتی زنان بیش از پیش مورد تاکید قرار گرفته است .در این مقاله با معرفی موانع فردی ، سازمانی و فرهنگی _اجتماعی تاثیر گذار بر عدم توسعه و ارتقاء شغلی بانوان توانمند و فرهیخته و نیز اشاره به اثار و پیامدهای ناشی از این موانع، به ارائه مدلی مبتنی بر معیارهای مناسب جهت توسعه و ارتقاء بانوان توانمند و فرهیخته به ویژه در سنین جوانی سوابق خدمتی در اشتغال پرداخته شده است . با توجه به این امر پژوهشگر راهکارهای پیشنهادی متناسب با توسعه و ارتقاء شغلی بانوان جوان توانمند و فرهیخته را در سازمان ارائه نموده است . نتایج این بررسی بیانگر ان است که هرم معیارهای توانمندی بانوان مبتنی بر تسلط تخصصی ، توانمندی اجرایی و اخلاق حرفه ای می تواند به عنوان معیارهای انتخاب شایسته بانوان توانمند جوان جهت ارتقاء شغلی انها مد نظر قرار گیرد. در این راستا نقش نهادهای دولتی، سازمان ها و بانوان فرهیخته در بهبود مستمر دیدگاه فرهنگی نسبت به توانایی های مدیریتی اها می تواند اثر بخش بشد .
  کلمات کلیدی : توسعه و ارتقاء شغلی ، بانوان جوان ، توانمند ، فرهیخته ، موانع ، معیار ، راهکار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 238 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer