دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر حواس پنجگانه بر عوامل روان شناختی موثر در تصمیم خرید مصرف کننده - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر حواس پنجگانه بر عوامل روان شناختی موثر در تصمیم خرید مصرف کننده - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی تاثیر حواس پنجگانه بر عوامل روان شناختی موثر در تصمیم خرید مصرف کننده

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر حواس پنجگانه بر عوامل روان شناختی موثر در تصمیم خرید مصرف کننده


  منبع:

  بازار یابی حسی | حواس پنج گانه | احساس | ادراک | شناخت


  نویسنده:

  مجید اسماعیل پور ، زهرا محسنی


  چکیده فارسی:

  امروزه مردم برای تماشای اگهی تبلیغات وقت کافی ندارند و شرکت های بازار یابی باید با ایجاد تجربه های حسی مثبت موجبات رضایت و شادی مصرف کنندگان را فراهم کنند و محرک هایی را برای درگیر کردن حواس پنجگانه از طریق بازار یابی حسی ایجاد کنند و محصول خود را متمایز سازند تا بتوانند نظر وی را جلب کرده و ماندگاری محصول خود را در ذهن مصرف کننده برای مدت طولانی برقرار کنند و بر ادراک ، قضاوت و رفتار او تاثیر بگذارند . بنابراین بازار یابی حسی ابزاری مهم برای شرکت های صنعتی و تجاری است . هدف این پژوهش استفاده از بازار یابی حسی برای درگیر کردن حواس مصرف کنندگان است تا از این طریق بتوان تصمیم خرید مصرف کننده را تحت تاثیر قرار داد. این پزوهش از نظر ماهیت داده ها یک پژوهش کیفی است . ما با در کنار هم قرار دادن یافته های پژوهشگران مختلف و ترکیب انها به نحوی که مبنای این پژوهش را تشکیل دهند .پژوهش عمدتا توصیفی تحلیلی را انجام داده ایم . در این پژوهش بیان می شود که هر یک از این حواس پنج گانه چگونه محرک های حسی تاثیر می پذیرند و بر درک و احساس مصرف کنندگان اثر می گذارند و سپس منجر به تصمیم خرید انها میشوند .
  کلمات کلیدی: بازار یابی حسی ، حواس پنج گانه ،احساس ، ادراک ،شناخت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 392 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer