دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی چالشهای پیش روی کارافرینی در صنعت گردشگری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی چالشهای پیش روی کارافرینی در صنعت گردشگری - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • بررسی چالشهای پیش روی کارافرینی در صنعت گردشگری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی چالشهای پیش روی کارافرینی در صنعت گردشگری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فتح اله شفیعی


  چکیده فارسی:

  نعمت گردشگردی علاوه بر تقویت هویت ملی و امنیت اجتماعی موجب ارتقای ابعاد وسیع اقتصادی از جمله ایجاد فرصت های شغلی ، درامد زدایی ، کاهش فقر ، گسترش عدالت و رفاه اجتماعی در جامعه می شود . توسعه صنعت گردشگری می تواند مقدمه ای برای توسعه سرمایه گذاری دیگر بخشهای اقتصادی باشد و نتیجیتا از جمله ابزار توسعه ی اقتصادی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه به شمار می اید . اهمیت کارافرینان در توسعه خصوصا توسعه گردشگری بر هیچکس پوشیده نیست . مقدار کمی و کیفی کارافرینان گردشگری یک جامعه تبیین کننده ی اهمیت و اشکال گردشگری ان جامعه است . چرا که کارافرینان گردشگری هر منطقه عامل اساسی توسعه گردشگری در ان منطقه هستند . این واقعیت خصوصا در مناطق روستایی و حاشیه ای ملموس تر است . بدون تاثیر حضور کارافرینان صنعت گردشگری حتی در مناطق مستعد و سرشار از منابع و جاذبه های گردشگری به ندرت دچار تحول خواهد . البته نباید فراموش کرد که گردشگری نیز شرایط مستعدی برای حضور کارافرینان فراهم می سازد . در کنار این مسائل چالشهایی هم در راه کارافرینان در صنعت گردشگری وجود دارد . هدف از این پژوهش بررسی چالش های پیش روی کارافرینان در توسعه این صنعت و ارائه راهکارهای لازم برای حل این مشکلات می باشد .
  کلمات کلیدی : کارافرینی ، گردشگری ، چالشها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 354 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer