دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل ابعاد موثر بر ارتقای نواوری بر اساس مدل ساختاری تفسیری - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • ارائه مدل ابعاد موثر بر ارتقای نواوری بر اساس مدل ساختاری تفسیری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه مدل ابعاد موثر بر ارتقای نواوری بر اساس مدل ساختاری تفسیری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  بهروز حدادی فیضی


  چکیده فارسی:

  هدف از پژوهش حاضر ارائه مدل ابعاد موثر بر ارتقای نواوری بر اساس مدل ساختاری تفسیری می باشد جامعه اماری پژوهش شامل مدیران و معاونان ادارلت کل استان ها می باشند . روش تحقیق از نوع کیفی مورد استفاده در این پژوهش از نوع کیفی می باشد . بدین ترتیب که در ابتدا ابعاد مربوط به ارتقای نواوری در این اداره از سوی نمونه های اماری مشخص و سپس این ابعاد در قالب ماتریس تعاملی اولیه در میان نمونه های اماری در بوته ازمایش قرار داده شد و در نهایت از بین این عوامل با توجه ماتریس تعاملی نهایی و تجزیه و تحلیل میک مک. اقدا به شناسایی متغیرها شد . مهم ترین متغیرها ( متغیرهای کلیدی ) در این تحقیق شامل ، فناوری ، اموزش و یادگیری ، حمایت دولت و نهادهای زیربط از مراکز نواوری ،توانمندی رهبران و کارکنان و وجوه بینش و اهداف مشترک بین کارکنان در حوزه نواوری بودند .
  کلمات کلیدی : نواوری ، مدل ساختاری تفسیری ،مدیران ادرات کل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 441 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer