دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه رویکردی بومی برای ارزیابی مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارائه رویکردی بومی برای ارزیابی مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه رویکردی بومی برای ارزیابی مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  پریا صدیقی ، علی محمد احمدوند


  چکیده فارسی:

  مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان بیان کننده مسئولیت هر سازمان نسبت به تاثیرات ناشی از تصمیمات اتخاذ شده توسط ان سازمان بر روی جامعه و محیط زیست است . مسئولیت پذیری اجتماعی جایگاه سازمان در جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد. لذا پذیرش و عمل به مسئولیت های اجتماعی و ارزش های محوری ان بستر سرامدی سازمان را فراهم می سازد و از این رو مهم و ارزشمند است .ارزیابی سازمان از منظر مسئولیت پذیری اجتماعی مشخص می کند که سازمان در چه سطحی از مسئولیت پذیری قرار دارد و در نتیجه هدف گذاری برای حرکت به سمت تعالی سازمانی از منظر اجتماعی را ممکن می سازد . در این مقاله ابتدا با توجه به رویکردهای داخلی در حوزه مسئولیت پذیری اجتماعی مدلی از مسئولیت پذیری سازمان ارائه می شود. این مدل ساختاری سلسله مراتبی داشته و شامل دو سطح ابعاد و شاخص های مسئولیت پذیری اجتماعی است . با در نظرگرفتن این ساختار و با استفاده از فرایند تحلیل سلسله مراتبی روشی برای ارزیابی مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان پیشنهاد خواهد شد .در ادامه روش پیشنهادی در یک مطالعه موردی در صنایع شیمیایی بکار گرفته شده و نتایج ان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  کلمات کلیدی : مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان ، فرایند تحلیل سلسله مراتبی ، ارزیابی مسئولیت پذیری اجتماعی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 346 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer