دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر گسترش بیمه های عمر بر اقتصاد مقاومتی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر گسترش بیمه های عمر بر اقتصاد مقاومتی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تاثیر گسترش بیمه های عمر بر اقتصاد مقاومتی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر گسترش بیمه های عمر بر اقتصاد مقاومتی


  منبع:

  اقتصاد مقاومتی | بیمه عمر و حق بیمه


  نویسنده:

  دکتر سعید صحت ،هانیه وهابی میبدی


  چکیده فارسی:

  در این مقاله سعی شده است با مطالعه اقتصاد مقاومتی در کشورهای پیشرو در این اقتصاد دلایل موفقیت انها دریابیم چرا که این در این عرصه زمانی کشور ایران سعی دارد این سیاست را به بهترین شکل در تمامی زمینه ها اجرا نماید و همچنین تاثیر بیمه های عمر را در موفقیت این کشورها بررسی کردیم.چرا که بیمه های عمر رابطه مستقیم با رشدهای اقتصادی و اجتماعی دارد . سعی کردیم به صورت کوتاه به رابطه بیمه های عمر با رفاه اجتماعی بپردازیم و علل اصلی ناشناخته بودن این بیمه در ایران و راغب نبودن افراد به خرید این بیمه را بررسی کنیم .در پایان با تطببق روند توسعه کشورهای پیشرو هم در زمینه اقتصاد مقاومتی هم بیمه عمر ، با کشور ایران عدم رشد بیمه های عمر را بررسی کردیم و راه کارهایی را برای رشد ان ارائه دادیم و در نهایت رابطه رشد این نوع از قرار داد بیمه را با اقتصاد مقاومتی بیان نموده ایم .
  کلمات کلیدی : اقتصاد مقاومتی ، بیمه عمر و حق بیمه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 764 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer