دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل زنجیره ارزش در صنعت زنبورداری استان اردبیل - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • تحلیل زنجیره ارزش در صنعت زنبورداری استان اردبیل

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تحلیل زنجیره ارزش در صنعت زنبورداری استان اردبیل


  منبع:

  زنجیره ارزش | صنعت زنبورداری | استان اردبیل


  نویسنده:

  دکتر محمد فیضی ، دکتر حسین علیپور ، وحید پور عبدالهی هیر


  چکیده فارسی:

  هدف از تحقیق حاضر تحلیل زنجیره ارزش در صنعت زنبور داری استان اردبیل می باشد . از لحاظ هدف ، تحقیق از نوع کاربردی و از لحاظ نوع روش تحلیلی می باشد .از لحاظ روش گرداوری داده ها روش تحقیق مورد نظر پیمایشی می باشد . جامعه اماری این پژوهش شامل کلیه بنگاه ها و تولیدی های عسل در استان اردبیل است که حجم نمونه بر اساس فرمول کوکران 227 انتخاب گردید . برای اندازه گیری زنجیره ارزش از پرسش نامه محقق ساخته استفاده شده است . برای تحلیل داده ها از نرم افزار اماریSPSS و برای تحلیل فرضیه های تحقیق از ازمون تی مستقل استفاده شده است .نتایج بدست امده از تحقیق حاکی از این است که زنجیره ارزش در صنعت زنبور داری استان اردبیل دارای جایگاه مناسبی است و از مژلفه های بررسی شده زنجیره ارزش مولفه های ندارکات ( لجستیک ) ورودی ، عملیات ورودی ،ندارکات ( لجستیک ) خروجی و بازار یابی در صنعت زنبور داری استان اردبیل دارای جایگاه مناسبی بوده و مولفه های توسعه تکنولوژی و خدمات پس از فروش فاقد شرایط مناسبی است و لذا نیاز به توجه و اهمیت ویژه دارد .
  کلمات کلیدی : زنجیره ارزش ،صنعت زنبورداری ، استان اردبیل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 457 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer