دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل بهینه سازی تعداد ناوگان برای واگن های مخزن دار - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل بهینه سازی تعداد ناوگان برای واگن های مخزن دار - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت حمل و نقل
 • ارائه مدل بهینه سازی تعداد ناوگان برای واگن های مخزن دار

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه مدل بهینه سازی تعداد ناوگان برای واگن های مخزن دار


  منبع:

  حمل و نقل ریلی | واگن های مخزن دار | تعداد بهینه ناوگان | توزیع واگن | مدل سازی | بهره وری


  نویسنده:

  رامین رازانی، مسعود یقینی


  چکیده فارسی:

  تعیین تعداد ناوگان یکی از مسائلی است که در سامانه حمل و نقل ریلی باید به ان توجه گردد. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر ظرفیت و کارایی سامانه حمل و نقل ریلی می باشد . شرکتهای حمل و نقل ریلی به منظور دستیابی به ظرفیت مورد نیاز برای پاسخ گویی به تقاضا در ناوگان ریلی سرمایه گذاری می کنند و به دلیل قیمت بالای ان ناوگان ریلی یکی از منابع بزرگ سرمایه در راه اهن به شمار می رود. هدف از انجام این پژوهش ارائه یک مدل ریاضی برای مساله تعیین اندازه ناوگان است با این ویژگی که در کنار مشخص نمودن تعداد واگن مورد نیاز بتوان به جای توزیع منفعلانه واگن در سطح شبکه واگن های مخزن دار شبکه را به نحوی بهینه برداری کرد. مدل ارائه شده به صورت چند دوره ای می باشد و در واقع شامل تعیین تعداد بهینه ناوگان و برنامه ریزی برای واگن هایی می باشد که مسیر خود را از ایستگاه مبدا اغاز کرده و پس از رسیدن به ایستگاه مقصد و پاسخ گویی به بخشی از تقاضای مشتری اماده می باشند جهت تامین سایر تقاضاهای مشتریان مورد استفاده قرار گیرند. در صورت تاخیر در ارائه سرویس به مشتری شرکت حمل و نقلی متحمل جریمه می گردد. جهت اعتبار سنجی مدل پیشنهادی از داده های عملکرد 6 ماهه شبکه ریلی کشور در سال 96 استفاده شده است .به استناد نتایج تولید شده مشاهده گردیده است که مدل پیشنهادی با توجه به مدیریت های موجود ضمن کاهش تقاضای براورده نشده مشتریان به طرز معناداری بهره وری واگن های مخزن دار راه بهبود بخشیده است .
  کلمات کلیدی : حمل و نقل ریلی ، واگن های مخزن دار ، تعداد بهینه ناوگان ،توزیع واگن ، مدل سازی ، بهره وری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 756 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-حمل-و-نقل
موضوعات
footer