دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:امادگی الکترونیکی جهت استقرار شهرداری الکترونیکی در شهرداری قائمشهر - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:امادگی الکترونیکی جهت استقرار شهرداری الکترونیکی در شهرداری قائمشهر - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی تجارت الکترونیک
 • امادگی الکترونیکی جهت استقرار شهرداری الکترونیکی در شهرداری قائمشهر

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  امادگی الکترونیکی جهت استقرار شهرداری الکترونیکی در شهرداری قائمشهر


  منبع:

  امادگی الکترونیکی | استقرار شهرداری الکترونیکی | شهرداری قائمشهر


  نویسنده:

  سید رضا حسینی ، ندا شریفی اسدی ملفه


  چکیده فارسی:

  « هدف اصلی » این تحقیق ارزیابی امادگی الکترونیکی جهت استقرار شهرداری الکترونیکی در شهرداری قائمشهر در سال 1394 بود. «روش تحقیق » در این مطالعه توصیفی از نوع پیمایشی انتخاب شد . جامعه اماری به تعداد 190 نفر بوده که بر اساس روش نمونه گیری تصادفی ساده با استفاده از جدول نمونه گیری کرجسی و مورگان تعداد 122 نفر از کارکنان به عنوان نمونه انتخاب شدند. «ابزار گرداوری داده ها » یک پرسش نامه استاندارد ارزیابی امادگی الکترونیکی میوتولا و ونبراکل (2006) با درجه بندی لیکرت 7 گزینه ای ( با اعتبار بالای0/70 برای همه مولفه ها )بود . «روش تجزیه و نحلیل » با استفاده از امار توصیفی و استنباطی (شامل :ازمون کلمو گروف ، اسمیر نوف ،ازمون tیک نمونه ای ، ازمون فرید من ) از طریق نرم افزارSPSS انجام شد .« نتایج تحقیق » نشان داد که امادگی الکترونیکی شهرداری قائم شهر از بین پنج مولفه ی امادگی اطلاعاتی ، امائگی منابع انسانی ، امادگی سازمانی ، امادگی زیر ساخت ها و امادگی محیط بیرونی در حوزه امادگی اطلاعاتی و امادگی منابع انسانی در وضعیت مناسبی قرار دارد و در حوزه امادگی زیر ساخت ها امادگی سازمانی و امادگی محیط بیرونی دارای وضعیت مطلوبی است .
  کلمات کلیدی : امادگی الکترونیکی ،استقرار شهرداری الکترونیکی ،شهرداری قائمشهر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 760 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
تجارت-الکترونیک
موضوعات
footer