دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی ریسک پروژه های صنعت برق منطقه ای به وسیله مدل ترکیبی تاپسیس فازی وAHP فازی و ارائه ی راهکارهای کنترل و پاسخ ریسک ( مطالعه موردی : شرکت برق منطقه ای هرمزگان ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی ریسک پروژه های صنعت برق منطقه ای به وسیله مدل ترکیبی تاپسیس فازی وAHP فازی و ارائه ی راهکارهای کنترل و پاسخ ریسک ( مطالعه موردی : شرکت برق منطقه ای هرمزگان ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • ارزیابی ریسک پروژه های صنعت برق منطقه ای به وسیله مدل ترکیبی تاپسیس فازی وAHP فازی و ارائه ی راهکارهای کنترل و پاسخ ریسک ( مطالعه موردی : شرکت برق منطقه ای هرمزگان )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی ریسک پروژه های صنعت برق منطقه ای به وسیله مدل ترکیبی تاپسیس فازی وAHP فازی و ارائه ی راهکارهای کنترل و پاسخ ریسک ( مطالعه موردی : شرکت برق منطقه ای هرمزگان )


  منبع:

  ارزیابی ریسک پروژه ها | تصمیم گیری چند معیاره | تاپسیس | AHPفازی | منطق فازی


  نویسنده:

  زهرا صحرا گرد ، شکوفه ملایی


  چکیده فارسی:

  صنعت تولیدو توزیع برق و پروژه های مختلف در این حوزه همواره با عدم اطمینان و عدم قطعیت های متعددی در پارامترهای خود از جمله زمان و هزینه مواجه می باشد . بسیاری از دانشمندان و فعالان علم مدیریت نقش پروژه ها را پیاده سازی استراتژی های سازمانی و در نتیجه دستیابی به اهداف مهم و اساسی سازمان انکار ناپذیر می دانند .از سوی دیگر اتخاذ و اجرای هر پروژه به دلیل ماهیت منحصر به فرد و وجود عدم قطعیت های گوناگون در پارامترهای ان همواره با ریسک و خطر ضررو زیان همراه میباشند .لذا هر سازمان می بایست پروژه هایی را اجرا نماید که به نسبت اهداف ان دارای کمترین ریسک باشد و در نتیجه می بایست در این خصوص تصمیم گیری عقلایی صورت گیرد. با توجه به عدم اطمینان و عدم دقت های موجود در صنعت برق در این پژوهش تلاش می گردد تا با استفاده از تئوری فازی و تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره همچون AHP فازی و تاپسیس فازی به ارائه روشی کارا در زمینه گزینش و ارزیابی ریسک پروژه مبادرت ورزید . در مرحله اول معیارها و زیر معیارهای ارزیابی ریسک پروژه های صنعت برق با مطالعه تحقیقات گذشته و نیز انجام مطالعه موردی در شرکت برق منطقه ای هر مزگان در بازه زمانی بهار و تابستان سال 1395 شناسایی و ساختار شکست انها تشکیل می شود . سپس با طراحی پرسش نامه مقایسات زوجی و تاپسیس و توزیع ان میان مدیران و کارشناسان شرکت مذکور اطلاعات مقایسه ای معیارها و پروژه ها اخذ شدند .داده ها و اطلاعات به وسیله تکنیک تلفیقی فازی AHPو تاپسیس فازی مورد تحلیل و تجزیه قرار گرفتند.نتایج انالیزهای انجام گرفته نشان می دهد که مهم ترین معیارهای اصلی ارزیابی ریسک پروژه های شرکت مزیور عبارتند از : کیفیت ،ایمنی و زمان و همچنین مهم ترین معیارهای فرعی عملکرد محصول ، اموزش ، ایمنی ، ابزار الات ایمنی و شناسایی خطرات می باشند .همچنین مشخص گردید روش پیشنهاد شده توانایی رتبه بندی پروژه ها بر اساس معیارهای ارزیابی ریسک پروژه ها را دارد .
  کلمات کلیدی : ارزیابی ریسک پروژه ها ، تصمیم گیری چند معیاره ، تاپسیس ،AHPفازی ، منطق فازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 524 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer