دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان در صنعت تولید سیمان با استفاده ازAHP تاپسیس فازی در مطالعه موردی ( کارخانه سیمان بندر خمیر ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان در صنعت تولید سیمان با استفاده ازAHP تاپسیس فازی در مطالعه موردی ( کارخانه سیمان بندر خمیر ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان در صنعت تولید سیمان با استفاده ازAHP تاپسیس فازی در مطالعه موردی ( کارخانه سیمان بندر خمیر )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان در صنعت تولید سیمان با استفاده ازAHP تاپسیس فازی در مطالعه موردی ( کارخانه سیمان بندر خمیر )


  منبع:

  ارزیابی | تولید سیمان | ارزیابی و انتخاب پیمانکاران |AHP | تاپسیس فازی


  نویسنده:

  زهرا صحرا گرد ، شکوفه ملایی


  چکیده فارسی:

  با توجه به محیط رقابتی امروز بازار ها کانال های توزیع و انتخاب تامین کنندگان مناسب در بین این کانال ها به ویژه در بازار های صنعتی باعث شده است تا انتخاب تامین کنندگان مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار باشند . گزینش تامین کننده مناسب بررسی دقیق چندین معیار را می طلبد . از انجا که عملکردهای تامین کنندگان مبتنی بر هر معیار با یکدیگر متفاوت است و بر این اساس ممکن است تامین کننده ای بر اساس معیاری خاص بهترین تامین کننده باشد ولی بر اساس معیار دیگر رتبه دیگری را به خود اختصاص دهد . ضرورت ایجاد مدل مناسب برای انتخاب مناسبترین تامین کننده روشن و مشخص می گردد . با توجه به نقش استراتژیک ماده ی اولیه سیمان در تولید بتن اماده ، پژوهش حاضر با موضوع ارائه مدلی جهت ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان سیمان در کارخانه سیمان بند خمیر با استفاده از فرایند تحلیل سلسه مراتبی و تاپسیس فازی انجام گرفته است .در گام اول تحقیق حاضر با توجه به مرور ادبیات تحقیق و مطالعات تحقیقات مشابه و مصاحبه با مدیران و خبرگان صنعت مذکور معیارهایی جهت ارزیابی تامین کنندگان تعیین شد . نتایج بدست امده بیانگر اهمیت 6 معیار کیفیت ، تحول کالا ، تکنولوژی ،هزینه / قیمت ، انعطاف پذیری ،و پاسخ گویی و خدمات در انتخاب تامین کنندگان کارخانه سیمان بندر خمیر مب اشد . در گام دوم معیارها و زیر معیارهای انتخاب شده بر اساس میزان اهمیت در انتخاب تامین کننده توسط خبرگان کارخانه در پرسش نامه دوم مقایسه زوجی شدند که نتیجه وزن دهی و اولویت بندی معیارها با استفاده از فرایند تحلیل سلسله مراتبی عبارتست از :کیفیت ، هزینه/ قیمت ، پاسخ گویی و خدمات ،تحویل کالا ، تکنولوژی ،و انعطاف پذیری . در نهایت در گام سوم به منظور انتخاب مناسب ترین تامین کننده از بین 7 تامین کننده مورد نظر با استفاده روش تاپسیس فازی تامین کنندگان ارزیابی و رتبه بندی شدند.
  کلمات کلیدی : ارزیابی ، تولید سیمان ، ارزیابی و انتخاب پیمانکاران ،AHP، تاپسیس فازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 634 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer