دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:انعکاس های استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در اموزش حسابداری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:انعکاس های استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در اموزش حسابداری - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • انعکاس های استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در اموزش حسابداری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  انعکاس های استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در اموزش حسابداری


  منبع:

  فناوری اطلاعات و ارتباطات | اموزش حسابداری ،انقلاب اطلاعات ،تدریس و یادگیری


  نویسنده:

  سعید علیپور ، فریبا رضوانی


  چکیده فارسی:

  امروزه تربیت حسابداران از نیازهای اساسی سازمان ها می باشد . دانشگاه ها به عنوان هسته اصلی پرورش منابع انسانی نقش مهمی در تربیت حسابدارن قابل اعتماد و کارا جهت ورود به بازار کار دارند .اموزش حسابداری مستلزم روش های نواورانه ی متناوبی است که در فرایندهای یادگیری دانشجویان پویایی بیشتری به وجود می اورد .در این راستا استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای اهداف اموزشی به عنوان یک جایگزین پویا و تعاملی در نظر گرفته شده است که اجازه می دهد از دانش استفاده شود و انجام عمل بازدهی را در فرایند یادگیری مورد تشویق قرار میدهد .هدف این مقاله انعکاس استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در اموزش حسابداری بهد عنوان یک استراتژی برای بهبود فرایندهای اموزش و یادگیری در دانشجویان می باشد .در این مقاله با استفاده از یک واسطه ی مجازی از طرحهای حسابداری یک روش تدریس همراه با یادگیری مطرح شده است .این مقاله یک هدف اموزشی در مورد ارائه ی یک ابزار عملی و مفهومی برای تفسیر و تحلیل حسابداری و مباحث مالی در سطح سازمانی ارائه می دهد.
  کلمات کلیدی : فناوری اطلاعات و ارتباطات | اموزش حسابداری | انقلاب اطلاعات | تدریس و یادگیری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 394 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer