دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:چارچوبی برای تحقیقات حسابداری اجتماعی و زیست محیطی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:چارچوبی برای تحقیقات حسابداری اجتماعی و زیست محیطی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • چارچوبی برای تحقیقات حسابداری اجتماعی و زیست محیطی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  چارچوبی برای تحقیقات حسابداری اجتماعی و زیست محیطی


  منبع:

  حسابداری اجتماعی و زیست محیطی | نظریه انتقادی | چارچوب ارزیابی | پست مدرنیسم


  نویسنده:

  سعید علی پور ،سحر سیفی ، مریم طالب العلم


  چکیده فارسی:

  حسابداری به طور سنتی به عنوان یک عمل تاریخی ترسیم شده است .اما معضلات اخیر جهانی حسابداری اجتماعی و محاسباتی که به مسائلی مانند افزایش حمایت گرایی ، نارضایتی از روند سیاسی و تنس های احتمالی با عصر جهانی شدن و تغییر سیاست و تغییر اقلیم در جهان که اخبار مشخص و سرمایه داری متداول و نهایتا افزایش نئولیبرالیزه شدن سازمان های غیر دولتی و موسسات دولتی می شود .این مقاله به عنوان یک راهنما برای افرادی که برای اولین بار در این باره می اندیشند در نظر گرفته شده است تا کشف کنند حسابداری جتماعی و زیست محیطی چیست ؟ حسابداری اجتماعی و زیست محیطی به نوبه خود به کشف معضلات محیط طبیعی برای همه شهروندان می پردازد . پروفسور چامبرز معتقد است که نیازهای حسابداری انقلابی است که حسابداری اجتماعی و زیست محیطی باید راه حل های این معضلات جهانی را به طور اساسی در نظر بگیرد. این مقاله دارای طبقه بندی تدریجی از چهار نوع ایده ال رویه اخلاقی، نظریه انتقادی ، پست مدرنیسم و تفسیر گرایی است . در موضوع کسب و کار نظریه انتقادی و رئالیسم انتقادی به تفسیر گرایی تبدیل شده است .این مقاله بر چگونگی توسعه چهار گانه با استفاده از چهار منظر متمرکز دارد . هدف ما این است که با توجه به حسابداری اجتماعی و زیست محیطی تعیین می کنیم که چگونه می توان به بهبود روابط با محیط طبیعی کمک کرد .
  کلمات کلیدی : حسابداری اجتماعی و زیست محیطی ، نظریه انتقادی ، چارچوب ارزیابی ، پست مدرنیسم


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 377 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer