دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر برون سپاری پروژه های شرکت پتروشیمی جم بر بهره وری شغلی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر برون سپاری پروژه های شرکت پتروشیمی جم بر بهره وری شغلی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر برون سپاری پروژه های شرکت پتروشیمی جم بر بهره وری شغلی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر برون سپاری پروژه های شرکت پتروشیمی جم بر بهره وری شغلی


  منبع:

  برون سپاری پروژه ها | بهره وری شغلی | شرکت پتروشیمی جم | کارکنان استان بوشهر


  نویسنده:

  مصطفی مقدم


  چکیده فارسی:

  هدف از انجام این تحقیق بررسی تاثیر برون سپاری پروژوه های شرکت پتروشیمی جم بر بهره وری شغلی در استان بوشهر است . جامعه اماری کلیه کارکنان به تعداد 70 نفر می باشد که حجم نمونه بر اساس جدول کرجسی و مورگان تعداد 59 نفر تعیین و پرسش نامه ها با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی ساده بین نمونه اماری توزیع گردید .برای پایائی پرسشنامه ها از ضریب الفای کرونباخ استفاده شد . پس از جمع اوری پرسش نامه ، داده ها استخراج و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت .یافته ها نشان داد که برون سپاری و مولفه ها ان شامل ، اهداف خدماتی ،راهبردی و محیطی بر بهره وری شرکت پتروشیمی جم در استان بوشهر تاثیر معنا داری دارد . نتیجه اینکه برون سپاری باعث حداکثر استفاده از منابع نیروی انسانی ،کاهش هزینه ها ،ارائه خدمات بیشتر به مشتریان و منجر به ایجاد مزیت رقابتی و خلق ارزش و در نهایت افزایش بهره وری کارکنان می شود.
  کلمات کلیدی : برون سپاری پروژه ها، بهره وری شغلی ، شرکت پتروشیمی جم ، کارکنان استان بوشهر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 634 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer