دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه رضایت مندی خرده فروش از تولید با تعهد خرده فروش با نقش میانجی ارزش ویژه برند( نمونه موردی : صنعت فرش استان اردبیل ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه رضایت مندی خرده فروش از تولید با تعهد خرده فروش با نقش میانجی ارزش ویژه برند( نمونه موردی : صنعت فرش استان اردبیل ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • بررسی رابطه رضایت مندی خرده فروش از تولید با تعهد خرده فروش با نقش میانجی ارزش ویژه برند( نمونه موردی : صنعت فرش استان اردبیل )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه رضایت مندی خرده فروش از تولید با تعهد خرده فروش با نقش میانجی ارزش ویژه برند( نمونه موردی : صنعت فرش استان اردبیل )


  منبع:

  رضایتمندی خرده فروش از تولید کننده | ارزش ویژه برند | تعهد خرده فروش به برند | صنعت فرش استان اردبیل


  نویسنده:

  پرویز قهرمانی


  چکیده فارسی:

  هدف از این مقاله بررسی تاثیر رضایت مندی خرده فروش از تولید کننده بر تعهد خرده فروش و ارزش ویژه برند تولید کننده (نمونه موردی :صنعت فرش استان اردبیل)است در این راستا محقق تلاش کرده است ضمن شناسایی ابعاد ، شاخص ها و مقیاس های اندازه گیر رضایت مندی خرده فروش از تولید کنند . ارزش ویژه برند و تعهد خرده فروش به برند تولید کننده، رابطه رضایت مندی خرده فروش را با ارزش ویژه برند و تعهد به برند تولید کننده بررسی نموده و پیشنهادهایی را برای انجام تحقیقات اتی در این زمینه ارائه دهد.روش تحقیق توصیفی و از نوع همبستگی بوده است . جامعه اماری این پژوهش کلیه مدیران فروشگاه های فرش استان اردبیل بوده است . جامعه اماری شامل 230 نفر بود با استفاده کوکران حجم نمونه ان به میزان 140 نفر و به صورت تصادفی تعیین گردید .ابزار اندازه گیری پژوهش از سه نوع پرسش نامه استاندارد رضایت مندی خرده فروش از تولید کننده ، ارزش ویژه برند تولید کننده و تعهد خرده فروش به تولید کننده بود که روایی و پایائی ان انجام شده بود استفاده گردید که به ترتیب عبارت از 0،936 و 0،895 و 0،839می باشد . در این پژوهش قبل از بکار گیری متغیرها در تحلیل ها جهت ازمون نرمال بودن متغیرها از ازمون کولموگروف اسمیرنوف و نرم افزار اس پی اس اس استفاده شد. همچنین برای ازمون فرضیه پژوهش با استفاده از نرم افزار لیزرل تحلیل عامل تائیدی انجام شد . یافته های تحقیق نشان داد رابطه معناداری میان رضایت مندی خرده فروش از تولیدکننده با تعهد انان وجود ندارد و فرضیه اول تحقیق رد شد . اما نتایج تحلیلی این پژوهش حاکیی از ان بود که به ترتیب میان رضایت مندی خرده فروش از تولید کننده و ارزش ویژه برند و میان ارزش ویژه برند و تعهد خرده فروشان به انان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد . بنابراین فرضیه های دوم و سوم تحقیق تایید گردید .
  کلمات کلیدی : رضایتمندی خرده فروش از تولید کننده ، ارزش ویژه برند ، تعهد خرده فروش به برند ، صنعت فرش استان اردبیل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 764 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer