دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تدوین مدل پیاده سازی مدیریت دانش با رویکرد سیستمی در صنایع نفت و گاز ( مطالعه موردی : مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • تدوین مدل پیاده سازی مدیریت دانش با رویکرد سیستمی در صنایع نفت و گاز ( مطالعه موردی : مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تدوین مدل پیاده سازی مدیریت دانش با رویکرد سیستمی در صنایع نفت و گاز ( مطالعه موردی : مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عبدالعزیز ساعدی نیا ، فرج اله رحیمی


  چکیده فارسی:

  تعیین زیر ساختهای لازم جهت جریان مدیریت دانش در سازمان های امروزی امری ضروری می باشد. در پژوهش های مختلف به لزوم بکارگیری تفکر سیستمی جهت درک بهتر پیاده سازی مدیریت دانش اشاره شده است . هدف این پژوهش تدوین مدل پیاده سازی مدیریت دانش با رویکرد سیستمی در صتایع نفت و گاز است . این پژوهش استقرار مدیریت دانش را در متن موضوع تفکر سیستمی بررسی کرده ، به طوری که عاملهای موثر بر موفقیت یا شکست ان می تواند بهتر درک و شناخته شود . جهت سنجش تفکر سیستمی از مدل گلدن من شامل سلسله مراتب سازمانی ، چند پایانی و هم پایانی وابستگی اجزاء ارتباط محیطی و کل نگری استفاده شده است. برای سنجش این ابعاد از پرسش نامه گلد من بهره گرفته شده است .جامعه اماری پژوهش کلیه مدیریان ارشد و میانی و کارشناسان ارشد مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب( 100 نفر ) می باشد که به روش سرشماری مورد بررسی قرار گرفتند. به منظور تست سوالات بوسیله امار استنباطی از ضریب همبستگی همبستگی پیرسون استفاده شده است و به منظور بررسی اثرات میان متغیرهای پژوهش از تکنیک مدل یابی معادلات ساختاری و نرم افزار AMOSاستفاده شده است. نتایج شاخص های مطلوبیت برازش CFI،IFI,TLIدر وضعیت مطلوب و شاخص های NFI و RFI در وضعیت قابل قبول که نشان دهنده ی برازش خوب مدل و قابل استفاده بودن نتایج است . بر این اساس نتایج بدست امده حاکی از ان است که ابعاد تفکر سیسمی دارای اثری معنادار و مستقیم بر مدیریت دانش میباشند.
  کلمات کلیدی : مدیریت دانش ، تفکر سیستمی ،مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ، معادلات ساختاری ،مدل گلدمن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 23
  حجم فایل: 866 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer