دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تجزیه و تحلیل وضعیت مدیریت دانش در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و تعیین شکاف موجود جهت رسیدن به وضعیت مطلوب ( مطالعه موردی : مدیریت مهندسی و ساختمان) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تجزیه و تحلیل وضعیت مدیریت دانش در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و تعیین شکاف موجود جهت رسیدن به وضعیت مطلوب ( مطالعه موردی : مدیریت مهندسی و ساختمان) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • تجزیه و تحلیل وضعیت مدیریت دانش در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و تعیین شکاف موجود جهت رسیدن به وضعیت مطلوب ( مطالعه موردی : مدیریت مهندسی و ساختمان)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تجزیه و تحلیل وضعیت مدیریت دانش در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و تعیین شکاف موجود جهت رسیدن به وضعیت مطلوب ( مطالعه موردی : مدیریت مهندسی و ساختمان)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عبدالعزیز ساعدی نیا ، فرج اله رحیمی


  چکیده فارسی:

  امروزه جهان با سرعت سرسام اوری در حال تغییر است . سازمان ها برای بقا در این گردونه باید خود را با این دگرگونی ها تطبیق دهند . نقش دانش انسانی در رشد و توسعه اقتصادی بیش از پیش از اقتصاددانان و متخصصان1 روشن شده است .تشکیل سرمایه انسانی از راهها و صور گوناگون قابل انجام است . عوامل زمینه ای نقش کلیدی در استقرار موفقیت امیز مدیریت دانش در سازمان ها دارد . این پژوهش با هدف تجزیه و تحلیل وضعیت مدیریت دانش در مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب می کوشد با شناسایی ابعاد موثر و مقایسه هر یک از انها به تاثیر هر یک ابعاد خلق، ثبت ، انتقال و بکارگیری دانش با استفاده از مدل هیسیگ در قالب 56 شاخص پرداخته شد. همچنین بر ان شدیم تا وضعیت موجود در سازمان خصوص مدیریت دانش را شناسایی کرده و با تعیین شکاف بین وضع موجود و مطلوب راهکارهای مناسب ارائه می دهیم. جامه اماری شامل کلیه مدیریان ارشد و میانی و همچنین کارشناسان ارشد مدیریت مهندسی و ساختمان بوده و به دلیل کم بودن ان از روش سرشماری استفاده شده است .
  کلمات کلیدی : مدیریت دانش ، مدل هیسیگ ، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ، مدیریت مهندسی و ساختمان ، تحلیل شکاف دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 692 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer