دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر نا اطمینانی تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش کشاورزی وصنعت - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر نا اطمینانی تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش کشاورزی وصنعت - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • تاثیر نا اطمینانی تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش کشاورزی وصنعت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر نا اطمینانی تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش کشاورزی وصنعت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  اسیه مشتاق سروستانی ، ابوالفضل جنتی


  چکیده فارسی:

  هدف این تحقیق بررسی تاثیر نا اطمینانی تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش کشاورزی وصنعت می باشد .در این تحقیق برای تعیین حجم نمونه از بین 15 بانک فعال در بورس اوراق بهادار تهران نهایتا 12 بانک در بازه ی زمانی 10 ساله بین سال های 1294-1385مورد بررسی قرار گرفت. روش تحقیق حاضر توصیفی همبستگی از نوع کاربردی است و از رگرسیون تلفیقی به بررسی فرضیه ها پرداخته شده است . نتایج کلی این مطالعه نشان می دهد که شاخص نااطمینانی تورم بر روی تسهیلات اعطایی تخصیص گرفته به بخش کشاورز تاثیر دارد .ولی شاخص نا اطمینانی تورم بر روی تسهیلات اعطایی تخصیص گرفته و به بخش صنعت تاثیر ندارد .
  کلمات کلیدی : نااطمینانی ، تورم ، تسهیلات اعطایی بانک، ریسک ، بازدهی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 601 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer