دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تغییرات تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش املاک، بازرگانی و صادرات - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تغییرات تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش املاک، بازرگانی و صادرات - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • بررسی تاثیر تغییرات تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش املاک، بازرگانی و صادرات

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر تغییرات تورم بر تخصیص وام های بانکی در بخش املاک، بازرگانی و صادرات


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  اسیه مشتاق سروستانی ، ابوالفضل جنتی


  چکیده فارسی:

  بانک ها و موسسات مالی با ارائه تسهیلات مالی و اعتباری به سایر بخش های دیگر اقتصادی به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین منابع تهیه و تامین اعتبارات مالی در هر اقتصادی به شمار می روند . به همین دلیل لزوم افزایش بهره وری در سیستم توزیع اعتبارات و تسهیلات بانکی در هر سیستم اقتصادی امری ضروری و حیاتی می نمایاند. از سوی دیگر توجه به مسئله تورم و عدم قطعیت در توزیع اعتبارات و تسهیلات بانکی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است .این موضوع سیاست گذاران امور مالی و بانکی را بر ان داشته تا به برنامه ریزی و مدیریت درست منابع مالی موجود با در نظر گرفتن شرایط ریسک و نااطمینانی در بازار بپردازند .بنابراین در این مطالعه تاثیر نااطمینانی تورم بر روی تخصیص وام های بانکی مورد بررسی قرار گرفته است .نمونه مورد استفاده شامل 12 بانک مختلف در کشور ایران طی دوره زمانی 1385 تا 1394 می باشد . به منظور بر اورد الگوی مورد مطالعه نیز از روش های اقتصاد سنجی در چارچوب داده های تلفیقی استفاده شده است .نتایج کلی این مطالعه نشان می دهد که شاخص نااطمینانی تورم بر روی وام های تخصیص گرفته به بخش های ( املاک ، صادرات و بازرگانی )اثر گذار بوده است.
  کلمات کلیدی : نااطمینانی ، تورم ، تسهیلات اعطایی بانک ،ریسک ،بازدهی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 294 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer