دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی مفهوم و مدل های انبار عبوری و پیاده سازی موفق ان در زنجیره تامین - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • بررسی مفهوم و مدل های انبار عبوری و پیاده سازی موفق ان در زنجیره تامین

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی مفهوم و مدل های انبار عبوری و پیاده سازی موفق ان در زنجیره تامین


  منبع:

  زنجیره تامین | انبار عبوری | زمانبندی شبکه | تخلیه و بارگیری همزمان


  نویسنده:

  سید مصطفی طاهر زاده ، ابوالفضل قربانی، رضا مختاریان ،


  چکیده فارسی:

  در سال های اخیر به دلیل افزایش رقابت شرکت ها به دنبال کاهش هزینه های زنجیره تامین و به خصوص هزینه های لجستیکی می باشند .یکی از استراتژی های مفید برای رسیدن به این هدف در زنجیره استفاده از انبار عبوری است. این تسهیلات به عنوان یک نقطه انتقال در نظرگرفته می شوند که وظیفه ی انتقال محصولات در طول زنجیره و از کارخانه ها به مشتریان را دارند . در این سیستم کالاهای ورودی رسیده توسط تراک های ورودی تخلیه شده ، طبقه بندی و مرتب می شوند و منهایتا در تراک های خروجی بارگیری می شوند .طراحی شبکه زنجیره تامین یک موضوع استراتژیک می باشدکه به پیکر بندی زنجیره تامین اشاره دارد و به عنوان مساله زیر ساختاری در مدیریت زنجیره تامین اثرات پایداری روی سایر تصمیمات تاکتیکی و عملیاتی شرکت دارد .از انجایی که انبار عبوری جزء اصلی برای طراحی یک زنجیره تامین ناب می باشد .کمپانی های لجستیکی با حجم نقل و انتقالات بالا به استفاده از انبار عبوری روی اورده اند . انبار عبوری یک استراتژی لجستیکی است که هدف ان کاهش موجودی و افزایش رضایت مشتریان می باشد . کالاها از تامین کننده به واسطه انبار عبوری به دست مشتری می رسند بدون ذخیره موجودی یا با ذخیره خیلی کم و اقلام باید قبل از فرستادن به مشتری در انبار عبوری گرداوری شوند . در این پژوهش ما به توجیه مفهوم انبار عبوری و بررسی مدل های ریاضی ارائه شده برای ان می پردازیم.
  کلمات کلیدی : زنجیره تامین ، انبار عبوری ، زمانبندی شبکه ، تخلیه و بارگیری همزمان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 446 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer