دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی تاثیر سرمایه فکری بر نواوری در صنعت توریسم استان اردبیل - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت توریسم
 • ارزیابی تاثیر سرمایه فکری بر نواوری در صنعت توریسم استان اردبیل

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی تاثیر سرمایه فکری بر نواوری در صنعت توریسم استان اردبیل


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سجاد گل قاسمی ،دکتر اکبر عالم تبریز


  چکیده فارسی:

  هدف از پژوهش حاضر ارزیابی تاثیر سرمایه فکری بر نواوری در صنعت توریسم استان اردبیل می باشد . در این راستا محقق تلاش کرده است ضمن شناسایی ابعاد شاخص ها و مقیاس های اندازه گیری سرمایه فکری رابطه ان را با نواوری در صنعت توریسم نموده و پیشنهادهایی را برای انجام تحقیقات اتی در این زمینه ارائه دهد . روش تحقیق توصیفی و از نوع همبستگی بوده است . جامعه اماری این پژوهش کارشناسان گردشگری شاغل در سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بوده است . به دلیل اینکه جامعه اماری شامل 37 نفر بود اقدام به تمامش شماری شد .ابزار اندازه گیری پژوهش از دو نوع پرسشنامه استاندارد سرمایه فکری و نواوری محصول که روایی و پایایی ان انجام شده بود استفاده گردید که به ترتیب عبارت از 0.9360.839می باشد .در این پژوهش قبل از بکارگیری متغیرها در تحلیل ها جهت ازمون نرمال بودن متغیرها از ازمون کولمو گروف اسمیرنوف و نرم افزارSpss استفاده شد . همچنین برای ازمون فرضیه پژوهش از Smart Plsکه یک فن مدل سازی مسیر واریانس محور است و امکان بررسی نظریه و سنجه ها را به طور هم زمان فراهم می سازد استفاده شد .یافته های تحقیق نشان داد سرمایه فکری تاثیر مثبت و معناداری بر نواوری در صنعت توریسم داشته است . همچنین تجزیه و تحلیل های اماری ضورت گرفته برای ازمون فرضیه های فرعی تحقیق نیز به حاکی از ان بود که ابعاد سرمایه فکری ( سرمایه انسانی، سرمایه ساختاری و سرمایه ارتباطی ) نیز تاثیر مثبت و معنی داری بر متغیر نواوری در صنعت توریسم داشته اند .
  کلمات کلیدی : سرمایه فکری ، نواوری ، صنعت توریسم ، استان اردبیل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 23
  حجم فایل: 813 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer