دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل رفتار مشتریان بیمه بدنه خودرو بر مبنای سطح خطر پذیری انان با استفاده از روش ترکیبی خوشه بندی و دسته بندی ( مورد کاوی شرکت بیمه ایران ) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • تحلیل رفتار مشتریان بیمه بدنه خودرو بر مبنای سطح خطر پذیری انان با استفاده از روش ترکیبی خوشه بندی و دسته بندی ( مورد کاوی شرکت بیمه ایران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تحلیل رفتار مشتریان بیمه بدنه خودرو بر مبنای سطح خطر پذیری انان با استفاده از روش ترکیبی خوشه بندی و دسته بندی ( مورد کاوی شرکت بیمه ایران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مصطفی نجفی ،عباس فرمانی ،مهرداد کارگری


  چکیده فارسی:

  کسب دانش در مورد رفتار در همه صنایع از جمله صنعت بیمه اهمیت به سزایی دارد و توجه به ان باعث ایجاد مزیت رقابتی برای سازمان می گردد صنعت بیمه یکی از صنایعی بشمار می رود که در فضای بسیار رقابتی قرار دارد و همین امر باعث می شود که تعیین سیاستو استراتژی های بهینه همچون تخفیفات ، قیمت گذاری و ...در قبال مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در کشور ما این سیاست ها امری تکلیفی بوده و توسط بیمه مرکزی به سازمان های بیمه گر ابلاغ می گردد.در این پژوهش ما با استفاده از ترکیب تکنیک های داده کاوی خوشه بندی و دسته بندی به دنبال تحلیل رفتار مشتریان بر مبنای سطح خطر پذیری انان هستیم . از طریق نتایج این پژوهش شرکت بیمه گر می تواند به دید خوبی در خصوص ویژگی های مشتریان خود دست یابد و منجر به تعیین سیاست بهینه مورد نظر برای ان شرکت گردد. در این پژوهش اطلاعات تعداد قابل توجهی از مشتریان بیمه بدنه شرکت بیمه ایران با استفاده از ترکیب روش های خوشه بندی و دسته بندی مورد بررسی قرار گرفته است و نتایج ان مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است .
  کلمات کلیدی : بیمه بدنه خودرو ، داده کاوی ، خوشه بندی ،دسته بندی ، خطر پذیری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 838 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer