دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:امکان سنجی تعیین اندازه نمونه با در نظر گرفتن ریسک تولید کننده توسط شبکه عصبی مصنوعی - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های عصبی
 • امکان سنجی تعیین اندازه نمونه با در نظر گرفتن ریسک تولید کننده توسط شبکه عصبی مصنوعی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  امکان سنجی تعیین اندازه نمونه با در نظر گرفتن ریسک تولید کننده توسط شبکه عصبی مصنوعی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد صادق معصومی ، فربد زوالریاستین


  چکیده فارسی:

  نمونه گیری به منظور پذیرش یک بخش عمده کنترل کیفیت اماری می باشد که در ان مصرف کننده با توجه به اطلاعاتی که از نمونه انتخابی دریافت می کند در مورد رد یا پذیرش انباشته ارسالی از سوی تولید کننده تصمیم گیری می کند .تولید کننده می خواهد تمام انباشته های خوب پذیرفته شوند و مصرف کننده می خواهد تمام انباشته های بد رد شوند که این امرمی تواند در روابط بنگاه های اقتصادی با زنجیره ی تامین کنندگان اثر نامطلوبی ایجاد کند . یکی از پارامترهایی که تولید کنده می تواند ریسک کمتری داشته باشد تعیین درست و دقیق تری از اندازه نمونه می باشد تاکنون روش های متنوعی برای تعیین اندازه نمونه با توجه به شرایط تولید کننده استفاده شده است . اما استفاده از این روش ها نیاز به اطلاعات تخصصی داشته و غالبا پیچیده می باشد. تلاش ما بر این است که با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی راه حلی ساده تر و کاربردی ارائه دهیم که علاوه بر دقت قابل قبول برای تمامی افراد هر چند که با علم امار اشنایی نداشته باشند قابل استفاده باشد .
  کلمات کلیدی : کنترل کیفیت اماری ، نمونه گیری ، شبکه مصنوعی عصبی ، اندازه نمونه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 791 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-عصبی
موضوعات
footer