دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر پاداش هیئت مدیره بر عملکرد شرکت و مدیریت سود از طریق رگرسیون چندکی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر پاداش هیئت مدیره بر عملکرد شرکت و مدیریت سود از طریق رگرسیون چندکی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت عملکرد
 • بررسی تاثیر پاداش هیئت مدیره بر عملکرد شرکت و مدیریت سود از طریق رگرسیون چندکی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر پاداش هیئت مدیره بر عملکرد شرکت و مدیریت سود از طریق رگرسیون چندکی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فرزانه محمودی ، دکتر مهدی صالحی ، دکتر محمود لاری


  چکیده فارسی:

  هدف :هدف از این پژوهش شناسایی میزان تاثیر پاداش پرداختی به هیات مدیره بر عملکرد شرکت و مدیریت سود در سطوح مختلف شرکت های پذیرفته شده ی بورس اوراق بهادار تهران با استفاده از رگرسیون چندکی می باشد . روش تحقیق : اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه ی متغیرهای تحقیق از اطلاعات ارائه شده به بورس اوراق بهادار ، بانک اطلاعاتی نرم افزار ره اورد نوین استخراج شده است . برای این بررسی با توجه به محدودیت های موجود نمونه ای به تعداد 131 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در دوره زمانی 1387 تا 1393 انتخاب شدند و مورد بررسی قرار گرفتند و از رگرسیون چندکی استفاده شده است. نتیجه تحقیق : یافته های پژوهش نشان می دهد که با استفاده از رگرسیون پانلی معمولی بیم پاداش هیئت مدیره با عملکرد شرکت و مدیریت سود رابطه معناداری وجود ندارد . اما با بکارگیری رگرسیون چندکی بین پاداش هیئت مدیره با عملکرد شرکت و همچنین بین پاداش هیئت مدیره با مدیریت سود ارتباط مثبت و معنا داری وجود دارد ولی این ارتباط یکنواخت و ثابت نبوده و فقط در برخی چندک ها این معنی داری وجود دارد. ارتباط بین پاداش هیئت مدیره و عملکرد شرکت نسبت به رابطه پاداش هیئت مدیره با مدیریت سوددر چندک های بیشتری معنی دار بود. بررسی نشان داد که در شرکتهای سطح بالا و سطح پایین رابطه پاداش هیئت مدیره با عملکرد شرکت و مدیریت سود در برخی چندک ها معنی دار و مثبت می باشد . نواوری تحقیق :در این تحقیق از رگرسیون چندکی استفاده شده است و همانطور که در نتایج مشخص شد با استفاده از رگرسیون معمولی ارتباطی بین پاداش هیئت مدیره با عملکرد شرکت و مدیریت سود وجود ندارد اما با استفاده از رگرسیون چندکی در برخی چندک ها رابطه معنی دار وجود دارد .در ایران تاکنون تحقیقی در این زمینه با استفاده از رگرسیون چندکی انجام نشده است .
  کلمات کلیدی : پاداش هیئت مدیره ، عملکرد شرکت ، مدیریت سود ، رگرسیون چندکی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 23
  حجم فایل: 1192 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-عملکرد
موضوعات
footer