دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی عملکرد صنایع ایران با استفاده از تحلیل پوششی داده ها - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • ارزیابی عملکرد صنایع ایران با استفاده از تحلیل پوششی داده ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی عملکرد صنایع ایران با استفاده از تحلیل پوششی داده ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سحر طاهری مراغه ، مصطفی جهانگشای رضایی


  چکیده فارسی:

  امروزه صنعت نقش عمده ای را در تولید اشتغال و اقتصاد کشور بر عهده دارد .بنابراین ، ارزیابی عملکرد صنایع یکی از موضوعات اساسی و مهم در سیاست گذاری های این بخش می باشد .در این پژوهش از روش تحلیل پوششی داده ها برای ارزیابی صنایع در ایران استفاده شده است . تحلیل پوششی داده ها از روش های برنامه ریزی ریاضی برای بدست اوردن کارایی نسبی گروهی از واحدهای سازمانی با چندین ورودی و خروجی است . در روش تحلیل پوشش داده ها با مشخص شدن کارایی هر کدام از صنایع در مقایسه با یکدیگر می توان برای صنعت ناکارا از صنعت یا صنایع کارا الگو برداری کرد .
  کلمات کلیدی : تحلیل پوششی داده ها ، ارزیابی ، صنایع ایران ، استاندارد بین المللی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 415 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer