دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه الگویی برای تعیین برونسپاری یا تولید داخل محصولات یا سامانه های پیچیده - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه الگویی برای تعیین برونسپاری یا تولید داخل محصولات یا سامانه های پیچیده - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارائه الگویی برای تعیین برونسپاری یا تولید داخل محصولات یا سامانه های پیچیده

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه الگویی برای تعیین برونسپاری یا تولید داخل محصولات یا سامانه های پیچیده


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسین دهقانی پوده ،محسن چشم براه ، حسن ترابی ،محمد حسین کریمی گوارشکی ، رضا حسنوی


  چکیده فارسی:

  تصمیم گیری در مورد برونسپاری یا درونسپاری ساخت محصولات و ارائه خدمات با توجه به اهمیت روز افزون مفهوم نواوری باز و قابلیت اصلی سازمان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و ذهن متخصصین و خبرگان این امر را به خود معطوف داشته است . سامانه های محصول پیچیده( CoPS)به عنوان حوزه ای که ارتباط مداومی با شبکه عظیمی از همکاران دارد .نه تنها از این قاعده مستثنی نیست بلکه اهمیت ویژه ای از این منظر به خود اختصاص داده است . بی شک وجود عوامل زیادی در این مبحث که یک تصمیم گیری چند متغیره محسوب می شود . عنایت خاص و نظام بندی را میطلبد .در این مقاله با انتخاب یک محصول خاص پیچیده و نظر سنجی از جمعی از خبرگان و متخصصان و با استفاده از ابزارexpert choice جهت تحلیل داده ها ،به تصمیم گیری در این حوزه پرداخته و گزینه برونسپاری انتخاب شده است .
  کلمات کلیدی : برونسپاری ، سامانه محصول پیچیده، شبکه ، تصمیم گیری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 537 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer