دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:طراحی مجدد تسهیلات سلسله مراتبی ظرفیت دهی شده همراه با افزایش شعاع پوشش - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:طراحی مجدد تسهیلات سلسله مراتبی ظرفیت دهی شده همراه با افزایش شعاع پوشش - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • طراحی مجدد تسهیلات سلسله مراتبی ظرفیت دهی شده همراه با افزایش شعاع پوشش

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  طراحی مجدد تسهیلات سلسله مراتبی ظرفیت دهی شده همراه با افزایش شعاع پوشش


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد یاوری ، محمد موسوی صالح


  چکیده فارسی:

  تغییر شرایط بازار ، فرسودگی تسهیلات و تغییرات تقاضا از جمله عواملی هستند که باعث هزینه زا شدن شبکه تسهیلات می شوند به گونه ای بازدهی برخی تسهیلات موجود در شبکه تسهیلات بسیار کم شده و در عین حال در مناطق دیگر نیاز به استقرار تسهیلات جدید وجود دارد . به این منظور به طور مرسوم باز طراحی شبکه تسهیلات از طریق تصمیم گیری در خصوص بستن تسهیلات موجود ، تغییر اندازه تسهیلات موجود و همچنین باز کردن تسهیلات جدید صورت می گیرد . در این پژوهش مسئله طراحی محدد تسهیلات سلسله مراتبی ظرفیت دهی در صنایع تجاری با دو نوع مشتری مورد بررسی قرار گرفته است که امکان بستن و تغییر ظرفیت تسهیلات موجود و باز کردن تسهیلات جدید وجود دارد .هر تسهیل اصلی دارای یک شعاع پوششی است و می تواند به هر دو نوع مشتری سرویس دهی کند . در این مسئه یک شبکه دو سطحی شامل تسهیلات اصلی و تسهیلات کمکی معرفی شده است که تسهیلات کمکی تنها به یک نوع از مشتریان سرویس دهی کنند و هر کدام الزاما تحت نظر یک تسهیل اصلی فعالیت می کند . تسهیلات کمکی باعث می شوند شعاع پوشش تسهیلات اصلی افزایش یافته و همچنین از استقرار تسهیلات اصلی جدید پر هزینه و زمان بر جلوگیری شود .یک مدل ریاضی برنامه ریزی خطی مختلط عدد صحیح با هدف کمینه کردن هزینه کل شبکه و پوشش کامل مشتریان توسعه داده شده است .دو سناریوی مختلف برای بررسی کارایی مدل پیشنهادی ارائه شده که در سناریوی اول فرض شده تسهیلات بدون سلسله مراتب و در سناریوی دوم فرض شده تسهیلات دارای سلسله مراتب می باشند. همچنین تاثیر تسهیلات کمکی در شبکه در کنار تاثیر تصمیمات مختلف باز کردن ، بستن و تغییر اندازه تسهیلات اصلی و کمکی در شش نوع ازمایش و در کل162 مسئله نمونه ای مورد بررسی قرار گرفته است .نتایج ازمایشات برای سناریوی اول حاکی از ان است که میانگین هزینه کل ازمایشاتی که تسهیل کمکی جدید به انها افزوده شده بسیار پایین تر از مدل های سنتی موجود می باشند و همچنین با حل سناریوی دوم میانگین تابع هزینه مدل پیشنهادی نسبت به مدل هایی که طراحی مجدد ندارند کاهش یافته که کارایی و اثر بخشی مدل پیشنهادی را می رساند .
  کلمات کلیدی : طراحی مجدد ، تسهیلات سلسله مراتبی ، تسهیل کمکی ، شعاع پوشش ،مدل ریاضی برنامه ریزی خطی مختلط عدد صحیح


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 659 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer