دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی بهره وری مدیریت ساخت سد و راههای بهبود ان ( مدیریت ریسک ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی بهره وری مدیریت ساخت سد و راههای بهبود ان ( مدیریت ریسک ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • ارزیابی بهره وری مدیریت ساخت سد و راههای بهبود ان ( مدیریت ریسک )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی بهره وری مدیریت ساخت سد و راههای بهبود ان ( مدیریت ریسک )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد تقی پور ، شایان شریف زاده ، سینا پور گلزاری ، علی گماری


  چکیده فارسی:

  ایران به دلیل اب و هوای خشک همیشه نیازمند به برنامه ریزی برای تاسیسات ابی ست . در میان تاسیسات ابی ، سد بالاترین اهمیت را به دلیل تامین اب شرب، کشاورزی ،انرژی برق ابی . ... داراست . ساخت سد به علت هزینه هنگفتی که در ان می شود همیشه دارای اهمیت بوده و از طرفی به خاطر پیچیدگی هایی که در ساخت ان وجود دارد همراه با ریسک هایی نیز است . در این تحقیق به راه های افزایش بهره وری در مدیریت ساخت و سد سازی با در نظر گرفتن مبحث مدیریت ریسک پرداخته شده تا در هزینه ها و صرف زمان صرفه جویی شده و کیفیت ساخت بالا برود . همچنین از نخبگان علمی و فنی رشته صنایع نظر سنجی به عمل امده تا بحرانی ترین ریسک ها در روند سد سازی مشخص بشود و راه حل هایی برای کنترل ریسک ها ارائه شده است .
  کلمات کلیدی : مدیریت ساخت ، سد سازی ، بهره وری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 23
  حجم فایل: 626 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer