دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:الگوریتم اولویت بندی پروژه های بهبود سازمان با استفاده از منظرهای - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:الگوریتم اولویت بندی پروژه های بهبود سازمان با استفاده از منظرهای - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت پروژه
 • الگوریتم اولویت بندی پروژه های بهبود سازمان با استفاده از منظرهای

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  الگوریتم اولویت بندی پروژه های بهبود سازمان با استفاده از منظرهای


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  بنفشه اطیابی ، مهناز زارعی


  چکیده فارسی:

  مدل تعالی EFQMبا تعیین جایگاه سازمان در مسیر تعالی ابزاری عملی برای کمک به سازمان ها است که به درک کمبودها و نواقصشان کمک می نماید این مدل با ارائه راه کارهایی در قالب پروژه های بهبود به سازمان کمک می نماید که در مسیر سیستم های مدیریتی مناسب پیش رود . مدل خود ارزیابیEFQM به عنوان ابزار مدیریت کیفیت فراگیر به علت کمبود امکانات و محدودیت منابع سازمان ها با مشکل عدم اولویت بندی پروژه های بهبود مواجه است از این رو ضرورت اولویت بندی استراتژیک پروژه های حاصل از خود ارزیابی در سازمان ها وجود دارد .هدف از پژوهش حاضر ارائه روشی با استفاده از شاخص های مالی و غیر مالی در مناظر مدل BSCدر کنار منازل امکان پذیری و بهداشت محیط ایمنی کارکنان در مجتمع پنجم پالایشگاه پارس جنوبی است . در این مطالعه با استفاده از روشFDEMATEL به تعیین میزان تاثیر و اهمیت منظرهای اولویت بندی پرداخته شده است . به علاوه با استفاده از رویکرد فازی در تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره از جملهFTOPSIS ،FANP به اولویت بندی استراتژیک پروژه ها شده است.این تحقیق از نظر نوع هدف کاربردی و از نظر روش پیمایشی و از نظر گرداوری اطلاعات میدانی است . جامعه اماری تحقیق از 7 نفر از مدیران و کارشناسان مجتمع گاز پارس جنوبی تشکیل شده است . به علاوه مصاحبه و پرسش نامه ابزار مورد استفاده در تخقیق است .نتایج اولویت بندی پروژه های بهبود منجر به تعیین اهمیت " منظر مالی "در سازمان و اولویت بندی 24 پروژه بهبود از جمله پروژه «تهیه سیستم داشبورد جهت پایش شاخص های استراتژیک و طراحی سامانه جمع اوری و محاسبه شاخص های فرایندی و کلیدی سازمان »« برنامه ریزی استراتژیک با رویکردBSC »و « استقرار نظام مدیریت دانش »شده است .
  کلمات کلیدی : اولویت بندی پروژ ه های بهبود ، منظرهای اولویت بندی ، .FTOPSIS ،FANP ،FDEMATEL


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 802 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-پروژه
موضوعات
footer