دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر رسانه های اجتماعی بر رفتار مصرف کننده و ارزش ویژه برند ( مورد مطالعه : مشتریان اینترنت پر سرعت اشنای اول استان گیلان ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • تاثیر رسانه های اجتماعی بر رفتار مصرف کننده و ارزش ویژه برند ( مورد مطالعه : مشتریان اینترنت پر سرعت اشنای اول استان گیلان )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر رسانه های اجتماعی بر رفتار مصرف کننده و ارزش ویژه برند ( مورد مطالعه : مشتریان اینترنت پر سرعت اشنای اول استان گیلان )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محبوبه چیرانی ، مهدی همایون فر


  چکیده فارسی:

  هدف از این پژوهش سنجش تاثیر رسانه های اجتتماعی بر رفتار مصرف کننده و ارزش ویژه برند می باشد . اجرای این ایده مطالعاتی با تاکید بر سنجش تاثیر رسانه های اجتماعی بر رفتار مصرف کننده و ارزش ویزه برند طبق مدل گودی همکاران که برای که برای نخستین بار بر مشتریان اینترنت پر سرعت اشنای اول استان گیلان عملیاتی میشود که از جنبه های جدید و نواورانه این پایان نامه تحصیلی می باشد .تحقیق حاضر از لحاظ هدف کاربردی و از لحاظ روش یک تحقیق پیمایشی_ همبستگی است . جهت گرداوری اطلاعات در این پژوهش از نتایج و مطالب تحقیقات کتابخانه ای و اینترنتی ( شامل پایان نامه ها ، مقالات ، طرح های پژوهشی ، کنفرانس ها و ...) ابزار گرداوری داده ها پرسشنامه بوده است که در بردارنده ی 30 سوال می باشد .در این پژوهش در بخش استنباطی با استفاده از روش معادلات ساختاری به کمک نرم افزارSmart-PLS استفاده می شود . تمامی فرضیه های تحقیق حاضر مورد تاید قرار گرفتند . تمامی فرضیه های تحقیق حاضر مورد تایید قرار گرفتند . نتایج حاکی از ان است که رسانه های اجتماعی به واسطه ارزش ویژه برند تاثیر مثبت و معناداری بر رفتار مصرف کننده دارد .
  کلمات کلیدی : رفتار مصرف کننده ، رسانه های اجتماعی ، ارزش ویژه برند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 391 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer