دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و فشارهای محیطی با عملکرد پروژه های فناوری اطلاعات ( مطالعه موردی شرکت های غذایی استان خراسان شمالی) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و فشارهای محیطی با عملکرد پروژه های فناوری اطلاعات ( مطالعه موردی شرکت های غذایی استان خراسان شمالی) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و فشارهای محیطی با عملکرد پروژه های فناوری اطلاعات ( مطالعه موردی شرکت های غذایی استان خراسان شمالی)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و فشارهای محیطی با عملکرد پروژه های فناوری اطلاعات ( مطالعه موردی شرکت های غذایی استان خراسان شمالی)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سعید عزیزی ، فریدون آزما


  چکیده فارسی:

  در محیط رقابتی معاصر فرهنگ سازمانی یکی از ابزارهای قوی برای سنجیدن کارکردهای سازمانی به شمار می رود در سازمان های بالغ فرهنگ بخشی از سنت موفقیت سازمان است و در روش ها و ساختار سازمان بازتاب یافته است .انچه از مطالعات انجام شده بر می اید نشان می دهد که فرهنگ سازمانی به عنوان فاکتور جدی و تاثیر گذار در حوزه های عملکرد پروژه های IT می باشد . فناوری اطلاعات و ارتباطات در ده های اخیر به علت ایجاد مزیت رقابتی برای سازمان ها به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار گرفته و باعث ارتقای کارایی و بهره وری در سازمان ها شده است .پژوهش حاضر با هدف بررسی تاثیر ابعاد فرهنگ سازمانی و فشاردهی محیطی بر عملکرد پروژه های فناوری اطلاعات انجام شده است . روش انجام پژوهش حاضر توصیفی و از شاخه همبستگی و مبتنی بر معادلات ساختاری است .جامعه اماری پژوهش شامل کارکنان و مدیران شرکت های صنایع غذایی استان خراسان شمالی به تعداد 440 نفر می باشد .که نمونه بالغ بر 204 نفر می باشد . تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزار ،l isrel تاثیر ابعاد فرهنگ سازمانی بر عملکرد پروژه های فناوری اطلاعات را تایید می کنند . با مورد تایید قرار گرفتن این فرضیه شرکت های صنایع غذایی باید تدابیری برای بهبود فرهنگ سازمانی شرکت های خود اجرا نمایند تا به بهتر شدن عملکرد شرکت منجر گردد.
  کلمات کلیدی : فرهنگ سازمانی ، فشار های محیطی ، عملکرد پروژه های IT


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 425 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer