دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل موثر بر وفاداری مشتری : مرور سامان مند ادبیات - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • بررسی عوامل موثر بر وفاداری مشتری : مرور سامان مند ادبیات

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی عوامل موثر بر وفاداری مشتری : مرور سامان مند ادبیات


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سیامک رحیمی ، مهدی تک فیروزجائی ، حیدر سلگی


  چکیده فارسی:

  وفاداری مشتریان به عنوان یک عامل کلیدی برای سازمان ها محسوب شده و موجب سوداوری و موفقیت سازمان می شود .سازمان ها برای اینکه بتوانند به بهترین نحو وفاداری مشتریان را مدیریت کنند بایستی بتوانند به بهترین شکل با مشتریان خود ارتباط داشته و نیازها و خواسته های انان را شاسایی نمایند . به این دلیل که تاکنون تحقیقات جامعی در زمینه وفاداری مشتری در بین یافته های مطالعات دانشگاهی انجام نشده است . هدف این تحقیق انجام یک مطالعه مروری به منظور شناسایی عواملی است که بیشترین تاثیر را بر وفاداری مشتری دارند .در این مطالعه مروری بر تعداد 9 مقاله لاتین با درجه اعتبار 3 ستاره و بیشتر بر اساس رتبه بندیABS از سال 2011 تاکنون انتخاب شد .یافته ها نشان می دهد که شش عامل رضایت اعتماد ، هویت مشتری ، شرکت، تعهد، ارزش ویژه مشتری ، عوامل محیطی و شخصیت بیشترین تاثیر بر وفاداری مشتری دارند .
  کلمات کلیدی : وفاداری ، وفاداری مشتریان ، عوامل موثر ،customer loyalty ،loyalty


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 453 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer