دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شبیه سازی سیستم صف برای بهبود عملکرد عوامل سرویس دهی، مورد مطالعه : پمپ بنزین - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شبیه سازی سیستم صف برای بهبود عملکرد عوامل سرویس دهی، مورد مطالعه : پمپ بنزین - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • شبیه سازی سیستم صف برای بهبود عملکرد عوامل سرویس دهی، مورد مطالعه : پمپ بنزین

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شبیه سازی سیستم صف برای بهبود عملکرد عوامل سرویس دهی، مورد مطالعه : پمپ بنزین


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهسا مستعد ، علی عالم


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی از این مقاله توسعه یکپارچه در مدل شبیه سازی شده با طراحی ازمایش ها(3DOE )برای بهینه سازی یک سیستم صف پمپ بنزین و نرخ فروش می باشد .در ابتدا سیستم عملیاتی پمپ بنزین با استفاده از نرم افزار شبیه سازی ARENA شبیه سازی شده است . مراحل شبیه سازی به عنوان ورودی برای DOEدر نظر گرفته شده اند .دو سطح ازمایش عاملی کامل نسبت به عوامل انجام شد که در ان پارامتر مدل شبیه سازی شده مورد مطالعه قرار گرفته است . تعداد پمپ، تعداد صندوقدار و زمان های ورود به سیستم صف(IATs) این عوامل می باشند . متغیر پاسخ طول صف و نرخ فروش تجزیه و تحلیل شده است . مدل بدست امده از طرح ازمایشی استفاده کرد که تعداد صندوقدارها و زمان های بین ورود در تعیین طول صف معنی دار بود در خالی که تمام عوامل و اثر متقابل انها به طور قابل توجهی تحت تاثیر نرخ فروش قرار دارد.
  کلمات کلیدی :شبیه سازی باARENA ، سیستم سرویس دهی ،طراحی ازمایش ها ،پمپ بنزین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 618 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer