دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تسهیلات بانکی بر سرمایه گذاری بخش خصوصی در ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تسهیلات بانکی بر سرمایه گذاری بخش خصوصی در ایران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • بررسی تاثیر تسهیلات بانکی بر سرمایه گذاری بخش خصوصی در ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر تسهیلات بانکی بر سرمایه گذاری بخش خصوصی در ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی عسگری


  چکیده فارسی:

  هدف از این تحقیق بررسی تاثیر تسهیلات بانکی بر روی سرمایه گذاری بخش خصوصی در ایران می باشد برای این منظور از روش ها 3OLS و 2ECM و 1ARDLو ازمون ایستایی استفاده شده است .در اینجا دو مدل اقتصاد سنجی طراحی گردیده و سپس شقوق مختلفی از این الگو با استفاده از داده های سری زمانی مربوط به ایران طی دوره 1338-86 براورده شده که نتایج بدست امده از این براوردها حاکی از ان است که در کشورهایی که تورم بالایی وجود دارد تاثی نرخ بهره بر سرمایه گذاری خصوصی قابل توجه نمی باشد و از سوی دیگر کشورهایی که دارای زیر ساخت های ضعیف می باشد .تاثیر مثبت سرمایه گذاری دولتی بر سرمایه گذاری خصوصی کاملا محسوس می باشد و از سوی دیگر در خصوص اعتبارات و تاثیر بر سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز مشاهده گردیده که در اکثر مطالعات این رابطه مثبت مورد تایید قرار گرفته است .
  کلمات کلیدی : تسهیلات بانکی ، سرمایه گذاری بخش خصوصی الگویECM


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 499 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer