دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی بر گرایش کارافرینی با نقش میانجی گری قابلیت های پوپا ( مطالعه موردی : شرکت های شهرک صنعتی رجه در شهرستان بابل ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی بر گرایش کارافرینی با نقش میانجی گری قابلیت های پوپا ( مطالعه موردی : شرکت های شهرک صنعتی رجه در شهرستان بابل )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی بر گرایش کارافرینی با نقش میانجی گری قابلیت های پوپا ( مطالعه موردی : شرکت های شهرک صنعتی رجه در شهرستان بابل )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سیده کبری حسینیان میاندسته ، حامد فاضلی کبریا


  چکیده فارسی:

  هدف از پژوهش حاضر بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی بر گرایش کارافرینی با نقش میانجی گری قابلیت های پویا می باشد . جامعه اماری این پژوهش مدیران شرکت های شهرک صنعتی رجه واقع در شهرستان بابل می باشد . حجم نمونه با توجه به روش نمونه گیری تصادفی ساده 118 نفر محاسبه شده است . جهت بررسی امار توصیفی پژوهش از نرم افزار spssو جهت بررسی فرضیات پژوهش از مدلسازی معادلات ساختاری و نرم افزارSmartPLS استفاده شده است . نتایج حاصل از پژوهش نشان داد که سرمایه اجتماعی بر گرایش کارافرینی تاثیر مثبت و معناداری دارد و فرضیه اول تایید شد .سرمایه اجتماعی بر قابلیت های پویا تاثیر مثبت و معناداری دارد و فرضیه دوم پژوهش تایید شد .همچنین قابلیت های پویا بر گرایش کارافرینی تاثیر مثبت و معناداری دارد و فرضیه پژوهش سوم تایید شد .در نهایت نتایج فرضیه سوم با استفاده از ازمون سوبل نشان از نقش میانجی گری قابلیت های پویا در رابطه بین سرمایه اجتماعی و گرایش کارافرینی داشته و فرضیه چهارم پژوهش تایید شد .
  کلمات کلیدی : سرمایه اجتماعی ، سرمایه انسانی ، گرایش کارافرینی ، قابلیت های پوپا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 540 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer