دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر قابلیت های مدیریت دانش بر نواوری باز با نقش تعدیل گری پویایی های محیطی ( مطالعه موردی : شرکت های کوچک و متوسط شهرک صنعتی رجه واقع در شهرستان بابل) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر قابلیت های مدیریت دانش بر نواوری باز با نقش تعدیل گری پویایی های محیطی ( مطالعه موردی : شرکت های کوچک و متوسط شهرک صنعتی رجه واقع در شهرستان بابل) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • بررسی تاثیر قابلیت های مدیریت دانش بر نواوری باز با نقش تعدیل گری پویایی های محیطی ( مطالعه موردی : شرکت های کوچک و متوسط شهرک صنعتی رجه واقع در شهرستان بابل)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر قابلیت های مدیریت دانش بر نواوری باز با نقش تعدیل گری پویایی های محیطی ( مطالعه موردی : شرکت های کوچک و متوسط شهرک صنعتی رجه واقع در شهرستان بابل)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سیده کبری حسینیان میاندسته ، شهربانو قلی پور فریدونی


  چکیده فارسی:

  در دنیای کسب و کار امروز همه چیز از جمله فعالیت های مدیریتی دگرگون و متفاوت شده است .در میان مدیریت دانش به یکی از استراتژی های مهم جهت راهی برای نواوری و ارتقاء سازمان مطرح شده است . هدف از پژوهش حاضر بررسی تاثیر قابلیت های مدیریت دانش بر نواوری باز با نقش تعدیلگری پویایی های محیطی می باشد .جامعه اماری این پژوهش مدیران ارشد شرکت های کوچک و متوسط شهرک صنعتی رجه واقع در شهرستان بابل می باشد که نمونه ای به حجم 128 نفر به روش نمونه گیری خوشه ای برای تعیین شرکت ها و برای انتخاب مدیران به روش در دسترس انجام شد . لذا جهت جمع اوری داده ها از ابزار پرسش نامه و جهت تجزیه و تحلیل داده ها از مدلسازی معادلات ساختاری و نرم افزارSmartPLS استفاده شده است . نتایج حاصل از پژوهش نشان داد که مدیریت دانش بر نواوری باز تاثیر معناداری دارد و فرضیه اول تایید شد و نیز پویایی محیطی بر نواوری باز تاثیر معنا داری دارد و فرضیه دوم پژوهش نیز تایید شد اما فرضیه سوم پژوهش مبنی بر تاثیر تعدیل گری پویایی محیطی بر رابطه بین مدیریت دانش و نواوری باز تایید نشد .
  کلمات کلیدی : مدیریت دانش ، نواوری باز ، نواوری باز درونی ، نواوری باز بیرونی ، پویایی محیطی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 492 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer