دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر استرس شغلی کارکنان بر تمایل انان به ترک شغل در شرکت ایران خودرو دیزل - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر استرس شغلی کارکنان بر تمایل انان به ترک شغل در شرکت ایران خودرو دیزل - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر استرس شغلی کارکنان بر تمایل انان به ترک شغل در شرکت ایران خودرو دیزل

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر استرس شغلی کارکنان بر تمایل انان به ترک شغل در شرکت ایران خودرو دیزل


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهرداد مجیدی نیکفال ، دکتر اصغر شریفی


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر با عنوان بررسی تاثیر استرس شغلی کارکنان بر تمایل ب ترک شغل با متغیرهای مشخص در شرکت ایران خودرو دیزل به بحث و بررسی پیرامون دیدگاه های کارکنان این شرکت می پردازد . در سال های اخیر گرایش به ترک شغل در این شرکت فزونی یافته و فرض پژوهشگر این گونه است که استرس شغلی احتمالا با تمایل به ترک شغل رابطه خواهد داشت. نمونه اماری پژوهش تعداد 160 نفر از کارکنان ستادی شرکت را در بر می گیرد که همگی برای تکمیل پرسش نامه پژوهش از طرف پژوهشگر توصیفات مکفی را دریافت نموده اند . ابزار اندازه گیری متغیرها پرسش نامه استاندارد بوده است که جهت حصول اطمینان از توان پرسش نامه پژوهش ازمون های روایی و پایایی با اخذ ضرایب مناسب انجام گردید. فصل چهارم پژوهش امار توصیفی امار استنباطی و تحلیل یافته ها را در بر می گیرد . تجزیه و تحلیل ها در ارتباط با فرضیه های اصلی پژوهش نشان از تایید تمامی فرضیه ها دارد و بین تمامی متغیرها ارتباط معنی داری مشاهده شده است .بر این اساس استرس شغلی بر رضایت شغلی کارکنان تاثیر معناداری دارد . از طرفی نیز استرس شغلی بر تمایل بر ترک سازمان تاثیر مثبت و معنی دار مشاهده شد . به علاوه رضایت شغلی بر تمایل به ترک سازمان تاثیر مثبت و معنی دار وجود دارد . مهم ترین پیشنهاد پژوهش بررسی رابطه استرس شغلی بر عملکرد سازمانی کارایی و بهره وری در سازمان های دولتی می باشد .
  کلمات کلیدی : استرس شغلی ، رضایت شغلی ، ترک سازمان ، تمایل به ترک شغل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 29
  حجم فایل: 733 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer