دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رابطه ارزش کاری و تحلیل رفتگی شغلی بر رفتار شهروندی سازمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رابطه ارزش کاری و تحلیل رفتگی شغلی بر رفتار شهروندی سازمانی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • رابطه ارزش کاری و تحلیل رفتگی شغلی بر رفتار شهروندی سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  رابطه ارزش کاری و تحلیل رفتگی شغلی بر رفتار شهروندی سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  کبری خرم ، دکتر اصغر شریفی


  چکیده فارسی:

  هدف : هدف کلی این تحقیق بررسی تاثیر کلی تحلیل رفتگی شغلی بر رابطه بین ارزش کاری و رفتار شهروندی سازمانی است . روش تحقیق :روش تحقیق بر مبنای هدف کاربردی و از نظر روش جمع اوری اطلاعات و گرداوری داده ها توصیفی _ پیمایشی می باشد .جامعه اماری پژوهش حاضر کارکنان شهرداری منطقه 6 تهران بوده که در مجموع شامل 800 نفر می باشند که با استفاده از فرمول حجم نمونه کوکران 260 نفر از کارکنان انتخاب شده و از انان درخواست شد تا پرسش نامه تهیه شده که برگرفته از 3 پرسش نامه استاندارد می باشد را تکمیل کنند. پس از جمع اوری پرسش نامه های تکمیل شده روابط مفروض و تاثیرات کلی متغیرها با استفاده از معادلات رگرسیون سلسله مراتبی بررسی شد . یافته ها :نتایج تحقیق نشان داد که بین ارزش های درونی و بیرونی کار و رفتار شهروندی سازمانی و فردی رابطه مثبت و معناداری وجود دارد. بین ارزش های درونی و بیرونی با ابعاد تحلیل رفتگی شغلی رابطه منفی وجود دارد . در نهایت ابعاد تحلیل رفتگی شغلی به عنوان متغیر تعدیل گر باعث کاهش ارتباط بین ارزش های کاری و رفتار شهروندی گردید .
  کلمات کلیدی : رفتار شهروندی سازمان ، ارزش های کاری ،تحلیل رفتگی شغلی ، شهرداری منطقه 6 تهران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 22
  حجم فایل: 613 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی: نظر


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer