دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر رهبری تحول گرا بر چابکی سازمان در مجتمع فنی تهران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر رهبری تحول گرا بر چابکی سازمان در مجتمع فنی تهران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر رهبری تحول گرا بر چابکی سازمان در مجتمع فنی تهران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر رهبری تحول گرا بر چابکی سازمان در مجتمع فنی تهران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه فتحعلی زاده ، دکتر اصغر شریفی


  چکیده فارسی:

  موضوع این پژوهش بررسی تاثیر رهبری تحول گرا بر چابکی سازمان در مجتمع فنی تهران می باشد . مولفه های رهبری تحواگرا : ویژگی اماری ، رفتار ارمانی ، انگیزیش الهام بخش ، تحریک فرهیختگی ، حمایت رشد دهنده و چابکی سازمان ارزیابی قرار گرفته است . نمونه اماری شامل 100 نفر از کارکنان و مدیران مجتمع فنی تهران می باشد که به عنوان نمونه انتخاب شدند . داده های مورد نیاز در مدل تحقیق به وسیله پرسش نامه جمع اوری گردید که برای بررسی ازمون فرضیات تحقیق با استفاده از نرم افزار لیزرل استفاده شد .نتایج معادلات ساختاری نشان داد که بین رهبری تحول گرا و چابکی سازمان رابطه مثبت و معنادار وجود دارد.
  کلمات کلیدی : رهبری تحول گرا ، چابکی سازمان ،مجتمع فنی تهران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 781 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer