دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه و بهینه سازی مدل ریاضی چند هدفه برای زمان بندی تولید - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه و بهینه سازی مدل ریاضی چند هدفه برای زمان بندی تولید - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت انرژی
 • ارائه و بهینه سازی مدل ریاضی چند هدفه برای زمان بندی تولید

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه و بهینه سازی مدل ریاضی چند هدفه برای زمان بندی تولید


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ندا بابایی میبدی ، محسن باقری ،امیر حسین انضباطی


  چکیده فارسی:

  برنامه ریزی و زمان بندی سنتی فقط شاخص های عملکرد از قبیل زمان پردازش ، هزینه و کیفیت را جزء اهداف بهینه سازی در سیستم های تولید در نظر می گرفتند و مصرف انرژی را به حساب نمی اوردند .بعدها در تحقیقاتی که صورت گرفت با توجه به اهمیت انرژی و مصرف ان کاهش مصرف انرژی را نیز جزء اهداف خود در نظر گرفتند همچنین زمن بندی تولید در محیط جریان کارگاهی یکی از مهم ترین مسائل در محیط های تولیدی می باشد و همواره مورد توجه محققان بوده است . در این پژوهش با ارائه یک مدل جدید در محیط جریان کارگاهی به دنبال کاهش مصرف انرژی ، زمان اتمام و دیرکرد کارها هستیم . برای این اهداف ازمدل برنامه ریزی عدد صحیح مختلط استفاده کرده ایم. اعتبار سنجی مدل را با استفاده از حل مثال عددی در مقیاس کوچک به روش مجموع وزن وزنی حل کرده ایم و سپس ده مساله را به روش تحقیق دقیق ( روش محدودیت _اپسیلون ) با استاده از نرم افزار گمز انجام داده ایم .
  کلمات کلیدی : مصرف انرژی ، محدودیت _ اپسیلون ،مدلسازی ، زمانبندی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 290 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-انرژی
موضوعات
footer