دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش مدیریت صحیح و علمی تعمیرات و نگهداری ماشین الات در کاهش هزینه های پروژه های عمرانی ، همراه با ارائه و بررسی راهکار پیشنهادی میتنی بر نظارت مستمر ( مطالعه موردی : مدیریت ماشین الات شرکت جهاد نصر حمزه ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش مدیریت صحیح و علمی تعمیرات و نگهداری ماشین الات در کاهش هزینه های پروژه های عمرانی ، همراه با ارائه و بررسی راهکار پیشنهادی میتنی بر نظارت مستمر ( مطالعه موردی : مدیریت ماشین الات شرکت جهاد نصر حمزه ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • نقش مدیریت صحیح و علمی تعمیرات و نگهداری ماشین الات در کاهش هزینه های پروژه های عمرانی ، همراه با ارائه و بررسی راهکار پیشنهادی میتنی بر نظارت مستمر ( مطالعه موردی : مدیریت ماشین الات شرکت جهاد نصر حمزه )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش مدیریت صحیح و علمی تعمیرات و نگهداری ماشین الات در کاهش هزینه های پروژه های عمرانی ، همراه با ارائه و بررسی راهکار پیشنهادی میتنی بر نظارت مستمر ( مطالعه موردی : مدیریت ماشین الات شرکت جهاد نصر حمزه )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محسن دوستان علمی ، مصیب صیامی


  چکیده فارسی:

  در حال حاضر با توجه به پیشرفت سریع و شگرف در ارتقاء کیفیت و راندمان ماشین الات عمرانی و نیز اهمیت و نقش اساسی انها در چگونگی روش اجرای کار براورد هزینه ها ، پیشرفت پروژه ، در نتیجه ان اجرای صحیح و منسجم برنامه زمانبندی منوط به مدیریت صحیح و علمی منابع مالی ، انسانی و ماشین الات است. مدیریت غیر اصولی و منسوخ ، چاره اندیشی های مقطعی و موانع حوادث در پروژه می تواند هزینه های هنگفتی را از تجهیز کارگاه تا تحویل موقت به پروژه تحمیل کند. با توجه به وزن بالای هزینه ماشین الات در پروژه ها وجود یک رویکرد علمی نسبت به مدیریت ماشین الات می تواند منجر به کاهش چشمگیر هزینه ماشین الات و مقرون به صرفه شدن پروژه در طول مدت پیمان شود .در این مقاله ضمن معرفی مشکلات موجود در مدیریت ماشین الات و بررسی راه کارهای ممکن در این پژوهش به بررسی نتایج روش مدیریتی مبتنی بر سیستم ارزیابی روزانه و نظارت مستمر و اتخاذ رویکرد تشویقی و یا تنبیهی در بازخورد عملکرد نیروی انسانی مرتبط با ماشین الات پرداخته و نتایج ان در افزایش راندمان کاری و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ماشین الات بررسی شده است .
  کلمات کلیدی : سیستم ارزیابی روزانه ماشین آلات ،مدیریت ماشین الات ، کاهش هزینه ماشین الات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 415 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer