دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:حکمرانی مسئولانه داده از منظر اجتماعی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی فناوری اطلاعات
 • حکمرانی مسئولانه داده از منظر اجتماعی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  حکمرانی مسئولانه داده از منظر اجتماعی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  امیر حسین صدیقی


  چکیده فارسی:

  این مقاله سعی دارد تا با بررسی پیشینه موضوع و مبتنی بر تجربیات گزارش شده از استقرار سیستم های رسمی برای حکمرانی داده در سازمان های مختلف و با در نظر گرفتن ابعاد اجتماعی مسئولیت های سازمان در قبال داده هایی که در اختیار دارد . چارچوبی برای حکمرانی مسئولانه داده ارائه دهد. این مهم می تواند هم به سازمان ها در براورده سازی انتظارت جامعه ای که در ان مشغول فعالیت هستند کمک نمایند و هم بستری برای کمک به نفع عمومی و افزایش رفاه اجتماعی گردد. با کاربست چارچوب پیشنهادی می توان علاوه بر بهره مندی از یک سیستم جامع برای حکمرانی داده از انطباق با قوانین و مقررات در حوزه های اجتماعی و زیست محیطی نیز اطمینان حاصل نمود .از طرف دیگر با روشن شدن ابعاد گوناگون مسئولیت های سازمان چه از حیث مسائل درون سازمانی و چه از نظر انتظارات برون سازمانی می توان ضمن سیاست گذاری های درست و به هنگام صحت عملکرد سازمان در حوزه نفوذش را نیز ارزیابی و رصد نمود.این امر در نهایت با ایجاد و افزایش اعتماد در ذینفعان، سرمایه گذاران ، مصرف کنندگان و کارکنان در نار منافع اقتصادی منجر به تولید و حفظ سرمایه اجتماعی سازمان خواهد بود .
  کلمات کلیدی : حکمرانی داده ، مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان ، مسئولیت داده ای ، مدل مفهومی ، فناوری اطلاعات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 351 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer