دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر بانکداری الکترونیک بر ارتقاء سپرده های بانک سپه شعب غرب تهران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر بانکداری الکترونیک بر ارتقاء سپرده های بانک سپه شعب غرب تهران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • بررسی تاثیر بانکداری الکترونیک بر ارتقاء سپرده های بانک سپه شعب غرب تهران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر بانکداری الکترونیک بر ارتقاء سپرده های بانک سپه شعب غرب تهران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید غلام رضا مقدم حسینی ، محمد حسن فطرس


  چکیده فارسی:

  جهان امروز شاهد رقابت فزاینده ای است که هر روز شرکت های بیشتری را برای بقا به زحمت می اندازد . ظهور فن اوری های نوین و ورود به عصر تکنولوژی ، در حال تغییر ماهیتچالش های پیش روست. با توجه به اهمیت صنعت بانکداری و نقش پر رنگ ان در اقتصاد و کسب و کار، این صنعت نیز از این رقابتها در امان نخواهد بود . در سال های اخیر شاهد رشد اهمیت بانکداری الکترونیک بوده این و هر روز بانک ها سعیدر بهبود این حوزه دارند . این تحقیق به دنبال بررسی رابطه ابعاد بانکداری الکترونیک بر جذب سپرده های بانکی است .به منظور جمع اوری اطلاعات از نمونه 321نفری مشتریان بانک سپه شعب غرب تهران از روش پرسش نامه و به منظور تحلیل داده ها از روش ضریب همبستگی و تحلیل معادلات ساختاری استفاده شده است . نتایج تحقیق نشان داد که میان ابعاد بانکداری الکترونیک ( کیفیت سرویس ، طراحی سایت و محتوا ، امنیت و حریم خصوصی راختی و سرعت ) و جذب سپرده های بانکی رابطه معنادار و مثبتی وجود دارد .
  کلمات کلیدی : بانکداری الکترونیک ، سپرده بانکی ، بانک سپه ، تجارت الکترونیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 375 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer