دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مکان یابی ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه ی الکتریکی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مکان یابی ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه ی الکتریکی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مکان یابی ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه ی الکتریکی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مکان یابی ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه ی الکتریکی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید علی میر حسنی ، اذین خالقی


  چکیده فارسی:

  مصرف زیاد سوخت های فسیلی ، قیمت بالای فراورده های نفتی و انتشار گازهای گل خانه ای باعث شده اند که در سال های اخیر گرایش به استفاده از سوخت های جایگزین افزایش یابد . یکی از مهم ترین موانع در ترویج و استفاده از وسایل نقلیه با سوخت جایگزین کمبود زیر ساخت ها برای تولید توزیع و تحویل این نوع سوخت است روش های کارایی که بتوانند ایستگاه های سوخت جدید را به طور بهینه مکان یابی کنند در تسریع ورود ان ها به بازار کمک فراوانی خواهند کرد .ای مقاله مساله مربوط به مکان یابی ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه الکتریکی را مورد بررس قرار میدهد .در این مقاله مدل مکان یابی برای سفر وسایل نقلیه ی الکتریکی روی شبکه ارایه داده شده است .در ایستگاه های شارژ دو نوع شارژ کند و سریع برای پاسخ گویی به تقاضا زمان ورود و مدت زمان توقف وسیله ی نقلیه در ایستگاه اولویت بندی رانندگان برای شارژ وسایل نقلیه و همچنین میزان تمایل متقاضیان برای پیاده روی در نظر گرفته شده است .هدف از این مدل حداکثر کردن پوشش تقاضا با توجه به محدودیت ظرفیت ایستگاه های شارژ است .
  کلمات کلیدی : مساله مکان یابی ، ایستگاه های شارژ ، ظرفیت ، وسایل نقلیه الکتریکی ، شارژ سریع ، شارژ کند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 933 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer