دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:طراحی یک سیستم پشتیبان تصمیم مبتنی بر تصمیم گیری چند معیاره فازی به منظور شناسایی و مدیریت ریسک در اجرای تونل ( مطالعه موردی : زیر گذر چهارراه ولیعصر ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:طراحی یک سیستم پشتیبان تصمیم مبتنی بر تصمیم گیری چند معیاره فازی به منظور شناسایی و مدیریت ریسک در اجرای تونل ( مطالعه موردی : زیر گذر چهارراه ولیعصر ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • طراحی یک سیستم پشتیبان تصمیم مبتنی بر تصمیم گیری چند معیاره فازی به منظور شناسایی و مدیریت ریسک در اجرای تونل ( مطالعه موردی : زیر گذر چهارراه ولیعصر )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  طراحی یک سیستم پشتیبان تصمیم مبتنی بر تصمیم گیری چند معیاره فازی به منظور شناسایی و مدیریت ریسک در اجرای تونل ( مطالعه موردی : زیر گذر چهارراه ولیعصر )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سحر نخلستانی حق ، محمد احسانی فر


  چکیده فارسی:

  امروزه توجه به استاندارد PMBOK و معیار ایمنی در پروژه های ساخت و ساز ، تونل ، راه سازی و غیره از اصول پذیرفته شده هر سازمانی است که قصد بقاء و رضایت با سایرین در عرضه خدمات را دارد . بنابراین توجه به این مقوله و شناسایی ریسک های این حوزه و کنترل انها از اهمیت بالایی برخوردار است .از این رو در این تحقیق یک رویکرد ترکیبی مبتنی بر فرایند تحلیل شبکه ، دیمتل فازی و تاپسیس به منظور ارزیابی ، رتبه بندی و کنترل ریسک های موجود در صنعت تونل سازی ارایه شده است .برای این منظور در گام اول به شناسایی ریسک ها پرداخته شد و از این طریق مجموعه کاملی از ریسک ها گرداوری گردید .لاز م به ذکر است این مجموعه ریسک ها از کم اثر ترین تا تاثیر گذارترینشان در نظر گرفته است . سپس چهار معیار هزینه ، کیفیت ، زمان و ایمنی برای ارزیابی این ریسک ها انتخاب گردیدند .در گام بعدی به وزن دهی معیارها پرداخته شد . به دلیل اینکه بین معیارها وابستگی درونی وجود دارد از فرایند تحلیل شبکه و دیمتل فازی برای وزن دهی استفاده شده است . سپس در مرحله بعدی با استفاده از تاپسیس فازی ضریب نزدیکی هر ریسک محاسبه می شود . در نهایت با استفاده از اطلاعات زیر گذر چهارراه ولیعصر در ایران به اعتبار سنجی رویکرد پیشنهادی پرداخته شد که نتایج حاصل از ان مبین کارایی و اعتبار رویکرد پیشنهادی بوده و مورد تایید خبرگان شرکت است .
  کلمات کلیدی : ارزیابی و مدیریت ریسک ، فرایند تحلیل شبکه ، تاپسیس ، دیمتل ،تئوری فازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 681 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer