دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اثر دینامیکی در کنترل منابع انسانی با استفاده از تحلیل پوششی داده های شبکه ای ( مورد مطالعه : سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان ) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • بررسی اثر دینامیکی در کنترل منابع انسانی با استفاده از تحلیل پوششی داده های شبکه ای ( مورد مطالعه : سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی اثر دینامیکی در کنترل منابع انسانی با استفاده از تحلیل پوششی داده های شبکه ای ( مورد مطالعه : سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید محمدرضا ذاکری ، اکبر اعتباریان ، سید جواد صالح زاده


  چکیده فارسی:

  طی سالهای اخیر شرکت ها و مدیران منابع انسانی انها به طور مداوم در حال جستجوی روش ها و اقدامات جدید به منظور مقابله با مشکلات و بحران هایی جهانی هستند . در این خصوص بسیاری از محققین مدیریت استعداد و عملکرد را به عنوان یک رویکرد معرفی کرده اند .یکی از مواردی که در زمینه مدیریت عملکرد مطرح می باشد کنترل منابع انسانی است .کنترل منابع انسانی نشان دهنده ی روش راهبری شرکت ها در حمایت از بکارگیری مفاهیم برنامه ریزی ، ارزیابی و سازمان دهی در سطح مدیریت منابع انسانی و کنترل نمودن برنامه ریزی ، تحلیل انحراف برنامه و خلق و ایجاد برنامه های عملیاتی ، بودجه ریزی و محاسبات می باشد .لذا در این پژوهش با هدف استفاده از تحلیل پوششی داده های دینامیکی در کنترل منابع انسانی و اندازه گیری کارایی ساختارهای دارای اثر دینامیکی ، در ابتدا بر اساس شرایط سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان ورودی ها و خروجی های سیسم کنترل منابع انسانی شامل انگیزش شغلی ، رضایت شغلی ، سطح مهارت و تخصص ، حقوق و دستمزد و مزایا ، شرایط فیزیکی ، حجم کاری ، پیچیدگی و نفر ساعت اموزش شناسایی گردید . سپس متغیر دارای اثر دینامیکی تعیین و بر اساس دور های زمانی شبکه واحدهای تصمیم گیری پیشنهاد گردید . پس از ان مدل تحلیل پوششی داده های شبکه ای پریتو و زوفیو به عنوان مدل ارزیابی کارایی ساختار پیشنهادی انتخاب شد .در مرحله بعد اطلاعات کمی از پایگاه داده سامان و اطلاعات کیفی مورد نیاز توسط پرسش نامه طراحی شده بر اساس ورودی ها و خروجی های مدل و توسط 30 نفر از مدیران سازمان تکمیل گردید . در نهایت نتایج پرسش نامه به عنوان ورودی به مدل وارد و کارایی مدیران محاسبه گردید . امید است نتایج حاصل از این پژوهش بتواند سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان را در بهبود سیستم مدیریت منابع انسانی خود یاری رساند .
  کلمات کلیدی : کنترل منابع انسانی ، کارایی ، تحلیل پوششی داده ها ، اثر دینامیکی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 712 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer