دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش اخلاقی در تعالی سازمان - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • نقش اخلاقی در تعالی سازمان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش اخلاقی در تعالی سازمان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سکینه بیگی ،زهرا خداداده


  چکیده فارسی:

  چالش ناشی از رقابت جهانی باعث افزایش فشار بر سازمان ها برای بهبود مهارت ها ، قابلیت ها و کیفیت محصولات و خدمات شده است .فضایل و سجایای اخلاقی از ارکان اساسی سعادت بشر و مایه تعالی او در ابعاد مادی و معنوی داست . مدیریت اخلاق در سازمان ها می تواند منجر به موفقیت سازمان ها شود . سستی در سیستم اخلاق و گرایش به سمت عدم اعتماد منجر به کاهش ارتباط افراد و افزایش خسارات سازمانی می گردد. پژوهش های متعددی ارتباط مثبت و معنی دار بین اخلاق و تعالی سازمان را تایید کرده اند . در منابع اسلامی نیز توصیه فراوانی به رعایت اخلاق در جنبه های مختلف زندگی از جمله رعایت اخلاق در کار شده است . در این تحقیق به بررسی روابط بین تعالی سازمان و اخلاق پرداخته خواهد شد . تا با شناسایی عوامل مرتبط به رشد سازمان ها کمک شود .
  کلمات کلیدی : اخلاق ، تعالی سازمان ، مدیریت اخلاق ، اخلاق در اسلام


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 469 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer