دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رابطه بین هوش عاطفی ، انطباق پذیری کارکنان ،رضایت شغلی و عملکرد شغلی - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت عملکرد
 • رابطه بین هوش عاطفی ، انطباق پذیری کارکنان ،رضایت شغلی و عملکرد شغلی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  رابطه بین هوش عاطفی ، انطباق پذیری کارکنان ،رضایت شغلی و عملکرد شغلی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی یزدان شناس ، سعید حاتمی


  چکیده فارسی:

  تحقیق حاضر با هدف بررسی رابطه بین هوش عاطفی ، انطباق پذیری کارکنان ، رضایت شغلی و عملکر شغلی کارکنان شعب بانک اینده در شهر تهران انجام گردیده است . قلمرو مکانی و جامعه تحقیق حاضر کارکنان شعب بانک اینده در شهر تهران می باشد که شامل 94 شعبه و تعداد کارکنان انها برابر با 897 نفر می باشد که به همین منظور 76 شعبه و 269 نفر از انها با استفاده از جدول مورگان که به صورت تصادفی طبقه ای انتخاب شدند . روش تحقیق این پژوهش توصیفی از نوع پیمایشی و از نظر هدف کاربردی می باشد . با استفاده از الگویابی معادلات ساختاریAMOS روابط علی بین فرضیه های تحقیق مورد ازمون قرار گرفت و با احتمال %95همه فرضیه ها به جز روابط بین به کارگیری عواطف با انطباق پذیری کارکنان و ین انطباق پذیری کارکنان با رضایت شغلی ، سایر روابط در جامعه اماری مورد مطالعه تایید شدند .
  کلمات کلیدی : هوش عاطفی ، انطباق پذیری کارکنان ، رضایت شغلی ، عملکرد شغلی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 463 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-عملکرد
موضوعات
footer