دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی و مقایسه دو رهیافت مدیریت ریسک سنتی( سیلویی ) و مدیریت ریسک سازمانی( ERM) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی و مقایسه دو رهیافت مدیریت ریسک سنتی( سیلویی ) و مدیریت ریسک سازمانی( ERM) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • ارزیابی و مقایسه دو رهیافت مدیریت ریسک سنتی( سیلویی ) و مدیریت ریسک سازمانی( ERM)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی و مقایسه دو رهیافت مدیریت ریسک سنتی( سیلویی ) و مدیریت ریسک سازمانی( ERM)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علیرضا صبوری ، حسین حسن زاده سروستانی


  چکیده فارسی:

  ریسک جز جدایی ناپذیر زندگی انسان است و دو مقوله اینده و حرکت توام با ریسک می باشد . در جوامع امروز تقریبا همه افراد با مفهوم ریسک اشنایی دارند در نگاهی دقیقتر ریسک جدایی ناپذیر تصمیم گیری است . در تعریفی ریسک این گونه بیان شده است . ریسک متغیری است که می تواند انحراف از نتیجه مورد انتظار را ایجاد کند . در نتیجه سازمان ها حین فعالیت با طیف گسترده ای از ریسک ها مواجه هستند . شرایط پر تلاطم دنیای امروز به خصوص سرعت بالای تغییرات ، شدت رقابت سازمان ها ، منابع محدود محیطی و جهانی شدن شرایطی را ایجاد کرده است که سازمان ها بدون مدیریت ریسک نمی توانند به اهداف خود دست یابند و به تبع ان امکان حیات خود را از دست می دهند. در صورت نبود مدیریت ریسک ، سرمای گذاری های امیدوار کننده امروز ممکن است به بحران های مالی فردا بیانجامد. همچنین تنها بدیل برای مدیریت ریسک مدیریت بحران است که بسیار پر هزینه وقت گیر و شرم اور است .لذا سازمان ها برای تدوام فعالیت در محیط پر تلاطم کنونی چاره ای جز استقرار مدیریت ریسک ندارند .البته استقرار صرف مدیریت ریسک کافی نمی باشد و سازمان ها ناچار به استقرار مدیریت ریسک اثر بخش هستند . در این پژوهش با روش تطبیقی ابتدا به معرفی دو رهیافت مدیریت سنتی ( سیلویی ) و مدیریت ریسک سازمانی (ERM )می پردازیم سپس اقدام به مقایسه و ارزیابی این دو رهیافت به منظور تعیین رهیافت اثر بخش می پردازیم و در انتها رهیافت اثر بخش مدیریت ریسک را معرفی می نماییم .
  کلمات کلیدی : ریسک ، مدیریت ریسک ، ریسک سنتی ، ریسک سنتی ( سیلویی ) ، مدیریت ریسک سازمانی(ERM )، روش تطبیقی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 363 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer